Origin Storage - DDR3L
module - 8 GB - SO DIMM 204-PIN - 1600 MHz PC3L-12800 - 1.35 V - niet-gebufferd - niet-ECC
Artikelnummer: 4037296
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 5056006165293 |
| Fabrikantcode | H6Y77ET#AC3-OS |
| Artikelnummer | 4037296 |
| Merk | ORIGIN STORAGE |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Type gebufferd geheugen | Unregistered (unbuffered) |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Geheugenlayout (modules x formaat) | 1 x 8 |
| Intern geheugentype | DDR3 |
| Component voor | Laptop |
| Geheugen form factor | 204-pin SO-DIMM |
| ECC | Nee |
| CAS-latentie | 11 |
| Kloksnelheid geheugen | 1600 MHz |
| Geheugen rangschikking | 2 |
| Geheugen voltage | 1.35 V |
| Backlight | Nee |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Temperatuur bij opslag | -25 - 95 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 85 procent |
Technische details |
| Breedte | 133.35 |
| Gewicht | 100 g |
| Hoogte | 30.35 mm |
| Diepte | 3.8 mm |
| Certificaten van naleving |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |