Origin Storage Enterprise - SSD
1920 GB - hot-swap (verwisselbaar zonder uitschakelen) - 3.5" - SATA 6Gbs - voor Fujitsu PRIMERGY BX620 S5, BX620 S6, SX650, TX120 S2
Artikelnummer: 941414
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 5056006108634 |
| Fabrikantcode | FUJ-1920EMLCMWL-S3 |
| Artikelnummer | 941414 |
| Merk | ORIGIN STORAGE |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| SSD capaciteit | 1920 GB |
| SSD-vormfactor | 2.5" |
| Interface | SATA |
| NVMe | Nee |
| Type geheugen | TLC |
| NAND-flashtype | eMLC (Enterprise Multi Level Cell) |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Hardware encryptie | Nee |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Leessnelheid | 560 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 510 MB/s |
| Maximale leessnelheid (4KB) | 95000 IOPS |
| Maximale schrijfsnelheid (4KB) | 28000 IOPS |
| Random read (4KB) | 95000 IOPS |
| Random write (4KB) | 28000 IOPS |
| Leeslatentie | 110 µs |
| Schrijflatentie | 110 µs |
| S.M.A.R.T. support | Ja |
| TRIM support | Ja |
| ECC | Nee |
| Hot-swap | Ja |
| End-to-End Data Protection | Ja |
| Enhanced Power Loss Data Protection technology | Ja |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 uur |
| Actieve garbagecollection | Ja |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| TBW-classificatie | 10512 |
Energie |
| Vermogensverbruik (avg) | 3 W |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 69.85 |
| Diepte | 100.45 mm |
Verpakking |
| Adapter opslagschijf inbegrepen | Ja |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Trillingen, in bedrijf | 2.17 g |
| Trillingen bij opslag | 2.17 g |
| Schokbestendigheid | 1500 g |
| Schokbestendigheid (buiten gebruik) | 1500 g |
Technische details |
| Gewicht | 54.3 g |
| Hoogte | 7 mm |
Overige specificaties |
| Intern | Ja |
| Certificaten van naleving | |
| Compatibele producten | Fujitsu Server |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |