Origin Storage - Vaste schijf
8 TB - hot-swap (verwisselbaar zonder uitschakelen) - 3.5" - SATA 6Gbs - nearline - 7200 tpm - voor Fujitsu PRIMERGY RX300 S5 (3.5")
Artikelnummer: 2645230
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 5056006127888 |
| Fabrikantcode | FUJ-8000NLSA/7-S5 |
| Artikelnummer | 2645230 |
| Merk | ORIGIN STORAGE |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| HDD capaciteit | 8000 GB |
| HDD rotatiesnelheid | 7200 RPM |
| HDD omvang | 3.5 " |
| Interface | NL-SATA |
| Soort | HDD |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Hot-swap | Nee |
| Buffergrootte opslagstation | 128 MB |
| Overdrachtsnelheid HDD-interface | 6 Gbit/s |
| Permanente overdrachtsnelheid HDD | 195 MiB/s |
| Zoektijd (lezen) | 8.5 ms |
| Zoektijd (schrijven) | 9 ms |
| Gemiddelde wachttijd | 4.16 ms |
| 24/7-werking | Nee |
| Bytes per sector | 512 |
| Mean time between failures (MTBF) | 2500000 uur |
| Refurbished | Nee |
Energie |
| Stroomverbruik (idle) | 5.1 W |
| Bedrijfsspanning | 5 / 12 V |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Trillingen, in bedrijf | 0.67 g |
| Trillingen bij opslag | 1.04 g |
| Schokbestendigheid | 70 g |
| Schokbestendigheid (buiten gebruik) | 300 g |
Inhoud van de verpakking |
| Adapter opslagschijf inbegrepen | Nee |
| Inclusief opslagschijf-caddy | Ja |
Technische details |
| Gewicht | 850 g |
| Hoogte | 26.1 mm |
| Stroomverbruik (typisch) | 7.4 W |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 101.6 |
| Diepte | 147 mm |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
Overige specificaties |
| Certificaten van naleving |