Origin Storage - Vaste schijf
12 TB - hot-swap (verwisselbaar zonder uitschakelen) - 3.5" - SAS 12Gbs - nearline - 7200 tpm - voor Dell PowerEdge T430 (3.5"), T630 (3.5")
Artikelnummer: 4037224
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 5056006163732 |
| Fabrikantcode | DELL-12TBNLS/7-S17 |
| Artikelnummer | 4037224 |
| Merk | ORIGIN STORAGE |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| HDD capaciteit | 12000 GB |
| HDD rotatiesnelheid | 7200 RPM |
| HDD omvang | 3.5 " |
| Interface | NL-SAS |
| Soort | HDD |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Hot-swap | Ja |
| Overdrachtsnelheid HDD-interface | 12 Gbit/s |
| 24/7-werking | Nee |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
Inhoud van de verpakking |
| Inclusief opslagschijf-caddy | Ja |
Technische details |
| Gewicht | 850 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
Overige specificaties |
| Certificaten van naleving |