Origin Storage - Vaste schijf
300 GB - hot-swap (verwisselbaar zonder uitschakelen) - SCSI - 80-pens Centronics (SCA-2) - 15000 tpm
Artikelnummer: 629427
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 5055146576860 |
| Fabrikantcode | SC-300/15-80-RET |
| Artikelnummer | 629427 |
| Merk | ORIGIN STORAGE |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| HDD capaciteit | 300 GB |
| HDD rotatiesnelheid | 15000 RPM |
| HDD omvang | 3.5 " |
| Interface | Fibre Channel |
| Soort | HDD |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Hot-swap | Nee |
| Buffergrootte opslagstation | 16 MB |
| Overdrachtsnelheid HDD-interface | 6 Gbit/s |
| HDD, aantal koppen | 8 |
| Zoektijd (lezen) | 3.5 ms |
| Zoektijd (schrijven) | 4 ms |
| Full stroke seek time | 10 ms |
| Gemiddelde wachttijd | 2 ms |
| SMART technologie | Ja |
| Bytes per sector | 512 |
| Mean time between failures (MTBF) | 1400000 uur |
| Refurbished | Nee |
Energie |
| Bedrijfsspanning | 5 / 12 V |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Trillingen, in bedrijf | 0.5 g |
| Trillingen bij opslag | 2 g |
| Hoogte, in bedrijf | -304,8 - 3048 m |
| Hoogte bij opslag | -305 - 12210 m |
| Schokbestendigheid | 15 g |
| Schokbestendigheid (buiten gebruik) | 250 g |
Inhoud van de verpakking |
| Adapter opslagschijf inbegrepen | Nee |
Technische details |
| Gewicht | 850 g |
| Hoogte | 26.11 mm |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 101.85 |
| Diepte | 146.99 mm |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
Overige specificaties |
| Aansluiting(en) | 80-pin |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Intern | Ja |
| Certificaten van naleving | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |