Origin Storage - Vaste schijf
4 TB - hot-swap (verwisselbaar zonder uitschakelen) - 3.5" - SATA 3Gbs - nearline - 7200 tpm -buffer: 64 MB
Artikelnummer: 792494
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 5055146632993 |
| Fabrikantcode | CPQ-4000NLSA/7-S8 |
| Artikelnummer | 792494 |
| Merk | ORIGIN STORAGE |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| HDD capaciteit | 4000 GB |
| HDD rotatiesnelheid | 7200 RPM |
| HDD omvang | 3.5 " |
| Interface | NL-SATA |
| Soort | HDD |
| Component voor | Server/werkplaats |
| Hot-swap | Ja |
| Buffergrootte opslagstation | 64 MB |
| Overdrachtsnelheid HDD-interface | 6 Gbit/s |
| Permanente overdrachtsnelheid HDD | 175 MiB/s |
| HDD-cilinderaantal | 16383 |
| HDD, aantal koppen | 10 |
| Gemiddelde wachttijd | 4.16 ms |
| 24/7-werking | Nee |
| Bytes per sector | 512 |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 uur |
| Refurbished | Nee |
Energie |
| Stroomverbruik (idle) | 6.73 W |
| Bedrijfsspanning | 5 / 12 V |
| Opstartstroom | 2.6 A |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Trillingen, in bedrijf | 0.5 g |
| Trillingen bij opslag | 4.9 g |
| Hoogte, in bedrijf | -304,8 - 3048 m |
| Hoogte bij opslag | -304,8 - 12192 m |
| Schokbestendigheid | 40 g |
| Schokbestendigheid (buiten gebruik) | 300 g |
Inhoud van de verpakking |
| Adapter opslagschijf inbegrepen | Nee |
Technische details |
| Gewicht | 850 g |
| Hoogte | 26.1 mm |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 101.85 |
| Diepte | 147 mm |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
Overige specificaties |
| Certificaten van naleving | |
| Drive-gereed-tijd | 20 s |