PanzerGlass - Schermbeschermer voor mobiele telefoon
gaming, ultra-brede pasvorm - glas - framekleur zwart - voor Apple iPhone 16 Pro
Artikelnummer: 7852015
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 5715685002342 |
| Fabrikantcode | 2858 |
| Artikelnummer | 7852015 |
| Merk | PANZERGLASS |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Doorzichtige schermbeschermer | |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Compatibiliteit | Apple - iPhone 16 Pro |
| Maximale schermgrootte | 6.3 " |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig,Krasbestendig |
| Installatietype | Volledige zelfklevend |
| Land van herkomst | China |
Prestatie |
| Kleur van het product | Transparant |
| Materiaal | Gehard glas, Polyethyleentereftalaat (PET), Silicone |
| Droge toepassing | Ja |
| Applicatie zonder luchtinsluitingen | Ja |
| Eenvoudig aan te brengen | Ja |
| Eenvoudig verwijderbaar | Ja |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Ronde hoeken | Ja |
| Anti-Reflective | Ja |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Oleofobe coating | Ja |
Gewicht en omvang |
| Afmetingen scherm H x B | 142,5 x 66,5 mm |
| Breedte | 66.54 |
| Dikte | 0.71 mm |
| Diepte | 0.71 mm |
| Hoogte | 142.48 mm |
| Gewicht | 18 g |
Inhoud van de verpakking |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Schoonmaakdoekje | Ja |
| Reinigingskit | Ja |
| Droog doekje | Ja |
| Vochtig doekje | Ja |
| Installatietray | Ja |
| Type verpakking | Hangende doos |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 12 mm |
| Hoogte verpakking | 195 mm |
| Gewicht verpakking | 54 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 7007190000 |