Philips Hue White and Color Ambiance Gradient lightstrip - Slimme LED Strip
2m - Bluetooth/Zigbee - dimbaar - meerkleurig
Artikelnummer: 6175768
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Bluetooth/Zigbee.
Productomschrijving
De Philips Hue Gradient Lightstrip van 2 meter biedt veelzijdige verlichting met een gradient van maar liefst 16 miljoen kleuren. De ledstrip is voorzien van een soepel kleurverloop, waardoor diverse kleuren harmonieus in elkaar overgaan. Met zijn hoge lichtopbrengst is de Hue Lightstrip Gradient ideaal voor zowel decoratieve als praktische toepassingen. Gebruik hem bijvoorbeeld als sfeerverlichting onder de keukenbar of synchroniseer de strip met je tv om de kijkervaring te verbeteren. Je kunt deze lichtstrip eenvoudig uitbreiden tot maximaal 10 meter door gebruik te maken van 1 meter lange extensies.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8719514339965 |
| Fabrikantcode | 33996500 |
| Artikelnummer | 6175768 |
| Merk | PHILIPS |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Kenmerken |
| Soort | Slimme strookverlichting |
| Interface | Bluetooth/Zigbee |
| Wi-Fi-standaarden | Niet ondersteund |
| Type lamp | LED |
| Materiaal behuizing | Silicone |
| Kleur van het product | Wit |
| Fitting/voet-type | Niet-verwisselbare lamp(en) |
| Van kleur veranderend | Ja |
| Kleurtemperatuur (min) | 2000 K |
| Kleurtemperatuur (max) | 6500 K |
| Lichtstroom | 1600 lm |
| Vermogen lamp | 12.3 W |
| Levensduur lamp | 25000 uur |
| Gemiddelde levensduur | 25000 uur |
| Dimbaar | Ja |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP20 |
Prestatie |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | iOS,Android |
| Werkt met Amazon Alexa | Ja |
| Werkt met de Google Assistent | Ja |
| Werkt met Apple HomeKit | Ja |
| Werkt met IFTTT | Ja |
Energie |
| Energie-efficiëntieklasse | G |
| Energieverbruik per 1000 uur | 12.3 kWu |
| Type stroombron | AC |
| Ingangsspanning | пост. струм, макс 24 В V |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 14.5 |
| Diepte | 1000 mm |
| Hoogte | 5.5 mm |
| Lengte | 1000 mm |
| Gewicht | 62 g |
| LightStrip lengte | 1000.76 mm |
| LightStrip breedte | 14.478 mm |
Verpakking |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 146 mm |
| Diepte verpakking | 140 mm |
| Hoogte verpakking | 72 mm |
| Gewicht verpakking | 90 g |
| Netto gewicht pakket | 80 g |
| Bruto gewicht pakket | 90 g |
Inhoud van de verpakking |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
Overige specificaties |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Vervangbaar | Ja |
| Op maat snijden | Ja |
Technische details |
| Materiaal | Silicone |
| Garantieperiode | 2 Jaar |
| EAN/UPC/GTIN | 8719514339989 |
| Accessoires aantal (max) | 12 |
| Dimbaar met Hue-app & schakelaar | Ja |
| Nettogewicht | 80 g |
Logistieke gegevens |
| Land van herkomst | China |
| 12 NC logistieke code(s) | 929002995001 |