PORT - Netspanningsadapter
65 Watt - Verenigd Koninkrijk, Europa
Artikelnummer: 3269668
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 3567049000974 |
| Fabrikantcode | 900097 |
| Artikelnummer | 3269668 |
| Merk | PORT DESIGNS |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Bedoeld voor | Laptop |
| Soort voeding | Binnen |
| Uitgangsvermogen | 90 W |
Design |
| Kleur van het product | Zwart |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 67 |
| Diepte | 30 mm |
| Hoogte | 67 mm |
| Gewicht | 468 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 120 mm |
| Diepte verpakking | 57 mm |
| Hoogte verpakking | 177 mm |
| Gewicht verpakking | 554 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044095 |
| Producten per pallet | 500 stuk(s) |
| Pallet brutobreedte | 315 mm |
| Pallet brutolengte | 435 mm |
| Pallet brutohoogte | 312 mm |
| Aantal dozen per palletlaag | 5 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| (Binnenste) verzendverpakking breedte | 210 mm |
| (Binnenste) verzendverpakking lengte | 295 mm |
| (Binnenste) verzendverpakking hoogte | 150 mm |
| Nettogewicht transportverpakking | 2250 g |