Projecta Descender Large Electrol HDTV Format - Projectiescherm
in het plafond te monteren - gemotoriseerd - 221" (562 cm) - 16:9 - Matte White - RAL 9016, verkeerwit
Artikelnummer: 516281
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 101014609 |
| Fabrikantcode | 10101460 |
| Artikelnummer | 516281 |
| Merk | LEGRAND |
| Link naar fabrikant |
Prestatie |
| Diagonaal | 221 |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Zichtbare schermhoogte (h) | 4900 mm |
| Zichtbare schermbreedte (b) | 2760 |
| Diagonaal | 563 cm |
| Totale grootte van het scherm (hoogte x breedte) | 286 x 500 cm |
| Schermoppervlak | Mat wit |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 109000 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 90106000 |