Razer Orochi V2 Zwart - Muis
voor gaming - draadloos - bluetooth + 2,4 GHz - 6 knoppen
Artikelnummer: 4515581
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Tot maar liefst 950 uur batterij.
- Lichte muis om makkelijk mee te nemen.
Productomschrijving
Maak kennis met de Razer Orochi V2: een compacte, ultralichte draadloze gamingmuis met de langste batterijduur die ongeëvenaard is. Gewapend met zowel Razer HyperSpeed Wireless- als Bluetooth-modi, is het je perfecte metgezel voor gamen onderweg.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8886419333241 |
| Fabrikantcode | RZ01-03730100-R3G1 |
| Artikelnummer | 4515581 |
| Merk | RAZER |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Muis |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bewegingsresolutie | 18000 dpi |
| Scroll type | Wiel |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Aantal knoppen | 6 |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aantal programmeerbare knoppen | 6 |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 60 |
| Trackingsnelheid muis | 450 ips |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Ondersteuning voor meerdere apparaten | Ja |
| Versnelling (max) | 40 g |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Ingebouwd geheugen | Ja |
Design |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Belichting | Nee |
Energie |
| Stroombron | Batterijen |
| Oplaadbaar | Ja |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Type batterij | AA |
| Batterijtechnologie | Lithium |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 62.6 |
| Diepte | 108 mm |
| Hoogte | 38.5 mm |
| Gewicht | 60 g |
Verpakking |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Breedte verpakking | 99 mm |
| Diepte verpakking | 51 mm |
| Gewicht verpakking | 143 g |
| Hoogte verpakking | 155 mm |
| Type verpakking | Doos |
Logistieke gegevens |
| Land van herkomst | China |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8471607000 |