Samsung Galaxy S23 128Gb Enterprise Edition Black 128GB Dual-SIM Zwart - 128 GB Phantom Black
8 GB - 4G/5G - Dual-sim/E-sim - 6.1" - 3900 mAh - Android 13 - Enterprise Edition
Artikelnummer: 5230808
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Let op: EAN code is product indicatief. Dit toestel komt niet in aanmerking voor NL Samsung promotie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| Merk | SAMSUNG |
| Artikelnummer | 5230808 |
| Fabrikantcode | SM-S911BZKDEEB |
| EAN | 8806094899368 |
| Link naar fabrikant |
Beeldscherm |
| Beeldschermdiagonaal | 6.1 " |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Type beeldscherm | OLED |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Dynamic AMOLED 2X |
| Soort paneel | OLED |
| Type beeldschermglas | Gorilla Glass |
| Gorilla Glass versie | Gorilla Glass Victus 2 |
| Resolutie | 2340 x 1080 Pixels |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Maximale helderheid van het scherm (HDR) | 1200 cd/m² |
| Maximale schermhelderheid (buiten) | 1750 cd/m² |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Pixeldichtheid | 425 ppi |
Processor |
| Processorfamilie | Qualcomm Snapdragon |
| Processormodel | 8 Gen 2 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3.36 GHz |
Opslagmedia |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
| Compatibele geheugenkaarten | Niet ondersteund |
Camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 10 MP |
| Resolutie van de derde achtercamera (numeriek) | 12 MP |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1 |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 2 |
| Diafragmaopening van de derde achtercamera | 2 |
| Pixelgrootte achtercamera | 1 µm |
| Pixelgrootte tweede achtercamera | 1.4 µm |
| Pixelgrootte derde achtercamera | 1 µm |
| Gezichtsveldshoek (FOV) achtercamera | 85 ° |
| Gezichtsveldshoek (FOV) tweede achtercamera | 120 ° |
| Gezichtsveldshoek (FOV) derde achtercamera | 36 ° |
| Optische zoom | 3 x |
| Digitale zoom | 30 x |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 12 MP |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2 |
| Pixelgrootte voorcamera | 1.12 µm |
| Gezichtsveldshoek (FOV) voorcamera | 80 ° |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Flash type | LED |
| Opnameresolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| Maximale beeldsnelheid | 960 fps |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 1920x1080@240fps,1920x1080@960fps,7680x4320@30fps |
| Video-opname modi | 720p,1080p,2160p,4320p |
| Type camera achterzijde | Drievoudige camera |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Time-lapse-modus | Ja |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Afbeeldings stabilisator type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Zelfontspanner | Ja |
| Nachtmodus | Ja |
| Panorama | Ja |
| Portretstand | Ja |
Netwerk |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| SIM card type | NanoSIM |
| 3G standaarden | UMTS,WCDMA |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G-standaard | Sub6 FDD, Sub6 TDD,Sub6 FDD,Sub6 TDD |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| MIMO | Ja |
| Modulatie | 1024-QAM |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
Poorten & interfaces |
| USB-poort | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Type aansluitplug | USB Type-C |
Berichten |
| SMS | Ja |
| MMS | Ja |
| Ja |
Design |
| Vormfactor | Rechthoek |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Phantom Black |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP68 |
| Veiligheidsfunties | Waterbestendig,Stofafstotend |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
Prestatie |
| Video call | Ja |
| Snel opladen | Ja |
| Draadloos opladen | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Gezichtsherkenning | Ja |
Navigatie |
| GPS | Ja |
| GLONASS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Galileo | Ja |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| Locatie positie | Ja |
Multimedia |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Ondersteund audioformaat | 3GA,AAC,AMR,APE,AWB,DFF,DSF,FLAC,IMY,M4A,Midden,MIDI,MP3,MXMF,OGA,OGG,OTA,RTTTL,RTX,WAV,XMF |
| Ondersteunde videoformaten | 3G2,3GP,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM |
Software |
| Platform | Android |
| Inclusief besturingssysteem | Android 13 |
Accu/Batterij |
| Verwijderbare batterij | Nee |
| Capaciteit van de accu/batterij | 3900 mAh |
| Spreektijd (4G) | 35 uur |
| Browsing tijd (Wi-Fi) | 20 uur |
| Browsing tijd (4G) | 20 uur |
| Continue audio-afspeeltijd | 71 uur |
| Continue video-afspeeltijd | 22 uur |
| Draadloze afspeelduur audio | 71 uur |
| Draadloze afspeelduur video | 22 uur |
Sensoren |
| Proximity sensor | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Barometer | Ja |
| Geomagnetische sensor | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 70.9 mm |
| Diepte | 7.6 mm |
| Hoogte | 146.3 mm |
| Gewicht | 168 g |
Inhoud van de verpakking |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |