Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Zie voor meer informatie ons cookiebeleid.

Skylane - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Linksys MGBLX1)

GigE - 1000Base-LX - maximaal 10 km - 1310 nm

  • Skylane - SFP (mini-GBIC) transceivermodule (gelijk aan: Linksys MGBLX1)
Artikelnummer: 3262219
€ 35,95 (€ 29,71 excl. 21% BTW)
2-3 werkdagen*

Raalte

0 stuk(s) voorradig

Leverancier

5 stuks voorradig
  • Specificaties
  • Ervaringen

Specificaties

Algemeen
Sku's SFP13010GE0DAE6
Ean's 8716065012132
Type apparaat
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model
  • Insteekmodule
Diversen
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent
  • Linksys MGBLX1
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces
  • 1 x Ethernet 1000Base-LX
Netwerk
Connectiviteitstechnologie
  • Met bekabeling
Bekabelingstype
  • 1000Base-LX
Protocol voor gegevenskoppeling
  • GigE
Gegevensoverdrachtsnelheid
  • 1 Gbps
Optische golflengte
  • 1310 nm
Max. overdrachtsafstand
  • 10 km

Ervaringen

gebaseerd op 0 review(s)
Beoordeling
0
Vormgeving0
Gebruikersgemak0
Tevredenheid0
Plaats je eigen ervaring
U kunt alleen een ervaring toevoegen als u bent ingelogd. Klik hier om in te loggen.