Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Zie voor meer informatie ons cookiebeleid.

Skylane - SFP+ transceivermodule (gelijk aan: NETGEAR AXM762)

10 GigE - 10GBase-LR - maximaal 10 km - 1310 nm

  • Skylane - SFP+ transceivermodule (gelijk aan: NETGEAR AXM762)
Artikelnummer: 3262762
€ 94,06 (€ 77,74 excl. 21% BTW)
2-3 werkdagen*

Raalte

0 stuk(s) voorradig

Leverancier

1 stuks voorradig
  • Specificaties
  • Ervaringen

Specificaties

Algemeen
Sku's SPP13010100D993
Ean's 8716065012217
Type apparaat
  • SFP+ transceivermodule
Model
  • Insteekmodule
Diversen
Vergelijkbaar onderdeelnummer OEM-producent
  • NETGEAR AXM762
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces
  • 1 x Ethernet 10GBase-LR
Netwerk
Connectiviteitstechnologie
  • Met bekabeling
Bekabelingstype
  • 10GBase-LR
Protocol voor gegevenskoppeling
  • 10 GigE
Gegevensoverdrachtsnelheid
  • 10 Gbps
Optische golflengte
  • 1310 nm
Max. overdrachtsafstand
  • 10 km

Ervaringen

gebaseerd op 0 review(s)
Beoordeling
0
Vormgeving0
Gebruikersgemak0
Tevredenheid0
Plaats je eigen ervaring
U kunt alleen een ervaring toevoegen als u bent ingelogd. Klik hier om in te loggen.