StarTech.com 3ft Mini DisplayPort to DVI Active Adapter Cable mDP to DVI - DisplayPort kabel
DVI-D (M) naar Mini DisplayPort (M) - 90 cm - actief - wit
Artikelnummer: 676847
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 65030854948 |
| Fabrikantcode | MDP2DVIMM3WS |
| Artikelnummer | 676847 |
| Merk | STARTECH |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| Snoerlengte | 0.9 m |
| Aansluiting 1 | Mini DisplayPort |
| Aansluiting 2 | DVI-D |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Maximum resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1200 (WUXGA),1280 x 720 (HD 720),1920 x 1080 (HD 1080),1024 x 768 (XGA) |
| Kleur van het product | Wit |
| Chipset | Parade - PS171 |
| Plug and play | Ja |
| Type converter | Actief |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 40 - 85 procent |
Certificaten |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE, FCC, REACH |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 71.6 g |
| Breedte | 40 |
| Diepte | 922 mm |
| Hoogte | 16 mm |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 15 mm |
| Gewicht verpakking | 84 g |
Inhoud van de verpakking |
| Aantal per verpakking | 1 |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |