Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Zie voor meer informatie ons cookiebeleid.

StarTech.com Dual Port 40G QSFP+ Network Card, Intel XL710 Open QSFP+ Converged Adapter, PCIe 40 Gigabit Ethernet Server NIC, 40GbE Fiber Optic LAN Card, Dell PowerEdge HPE ProLiant, 40Gb - Network Interface Card (PEX40GQSFPI)

Netwerkadapter - PCIe 3.0 x8 laag profiel - 40 Gigabit QSFP+ x 1 - zwart

  • StarTech.com Dual Port 40G QSFP+ Network Card, Intel XL710 Open QSFP+ Converged Adapter, PCIe 40 Gigabit Ethernet Server NIC, 40GbE Fiber Optic LAN Card, Dell PowerEdge HPE ProLiant, 40Gb - Network Interface Card (PEX40GQSFPI)
  • StarTech.com Dual Port 40G QSFP+ Network Card, Intel XL710 Open QSFP+ Converged Adapter, PCIe 40 Gigabit Ethernet Server NIC, 40GbE Fiber Optic LAN Card, Dell PowerEdge HPE ProLiant, 40Gb - Network Interface Card (PEX40GQSFPI)
  • StarTech.com Dual Port 40G QSFP+ Network Card, Intel XL710 Open QSFP+ Converged Adapter, PCIe 40 Gigabit Ethernet Server NIC, 40GbE Fiber Optic LAN Card, Dell PowerEdge HPE ProLiant, 40Gb - Network Interface Card (PEX40GQSFPI)
  • StarTech.com Dual Port 40G QSFP+ Network Card, Intel XL710 Open QSFP+ Converged Adapter, PCIe 40 Gigabit Ethernet Server NIC, 40GbE Fiber Optic LAN Card, Dell PowerEdge HPE ProLiant, 40Gb - Network Interface Card (PEX40GQSFPI)
  • StarTech.com Dual Port 40G QSFP+ Network Card, Intel XL710 Open QSFP+ Converged Adapter, PCIe 40 Gigabit Ethernet Server NIC, 40GbE Fiber Optic LAN Card, Dell PowerEdge HPE ProLiant, 40Gb - Network Interface Card (PEX40GQSFPI)
  • StarTech.com Dual Port 40G QSFP+ Network Card, Intel XL710 Open QSFP+ Converged Adapter, PCIe 40 Gigabit Ethernet Server NIC, 40GbE Fiber Optic LAN Card, Dell PowerEdge HPE ProLiant, 40Gb - Network Interface Card (PEX40GQSFPI)
  • StarTech.com Dual Port 40G QSFP+ Network Card, Intel XL710 Open QSFP+ Converged Adapter, PCIe 40 Gigabit Ethernet Server NIC, 40GbE Fiber Optic LAN Card, Dell PowerEdge HPE ProLiant, 40Gb - Network Interface Card (PEX40GQSFPI)
  • StarTech.com Dual Port 40G QSFP+ Network Card, Intel XL710 Open QSFP+ Converged Adapter, PCIe 40 Gigabit Ethernet Server NIC, 40GbE Fiber Optic LAN Card, Dell PowerEdge HPE ProLiant, 40Gb - Network Interface Card (PEX40GQSFPI)
Artikelnummer: 3950596
€ 421,40 (€ 348,26 excl. 21% BTW)
meer dan 10 werkdagen Bij geen enkele leverancier op voorraad. Je moet rekening houden met een levertijd van meer dan 10 werkdagen!

Raalte

0 stuk(s) voorradig

Leverancier

niet voorradig
In winkelwagen
  • Specificaties
  • Ervaringen

Specificaties

Algemeen
Sku's PEX40GQSFPI
Ean's 0065030872706
Type apparaat
  • Netwerkadapter
Model
  • Insteekkaart - laag profiel
Interface (Bus) Type
  • PCI Express 3.0 x8
PCI specificatierevisie
  • PCIe 3.0
Processor / Geheugen
Processor
  • Intel
Netwerkgebruik
Poorten
  • 40 Gigabit QSFP+ x 1
Connectiviteitstechnologie
  • Met bekabeling
Bekabelingstype
  • Ethernet 40GBASE-SR4, Ethernet 40GBase-LR4
Protocol voor gegevenskoppeling
  • 40 Gigabit Ethernet
Capaciteit
  • Jumbo frameafmetingen: 9000
Netwerk-/transportprotocol
  • IPv4, IPv6
Statuslampjes
  • Link/activiteit
Voorzieningen
  • Datatransport, full-duplexcapaciteit, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), Jumbo Frames ondersteuning, Link Aggregation, VLAN Tagging
Conformiteitsnormen
  • IEEE 802.1Q, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3ba
Connectiviteit
  • Met bekabeling
Afmetingen & gewicht
Breedte
  • 12.1 cm
Diepte
  • 18.1 cm
Hoogte
  • 2 cm
Gewicht
  • 112 g
Software / Systeemvereisten
Benodigd besturingssysteem
  • Microsoft Windows Server 2008 R2 x64 Edition, Microsoft Windows Server 2012 x64 Edition, Microsoft Windows Server 2012 R2 x64 Edition, Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 (64 bits), Microsoft Windows Server 2016 (64-bit), Linux 2.6.24 - 4.11x (64 bits) LTS-versies
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces
  • 1 x 40GBase-LR4/40GBase-SR4 - QSFP+ - female
Omgevingsparameters
Min. gebruikstemperatuur
  • 0 °C
Max. gebruikstemperatuur
  • 57 °C
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik
  • 5 - 95%
Garantie van de fabrikant
Service & Support
  • Beperkte garantie - 2 jaar
Diversen
Meegeleverde accessoires
  • Platte steun
Conformiteitsnormen
  • FCC, RoHS
Kleur
  • Zwart
Afmetingen & gewicht (transport)
Verzendgewicht
  • 200 g

Ervaringen

gebaseerd op 0 review(s)
Beoordeling
0
Vormgeving0
Gebruikersgemak0
Tevredenheid0
Plaats je eigen ervaring
U kunt alleen een ervaring toevoegen als u bent ingelogd. Klik hier om in te loggen.

Accessoires

Repeaters & transceivers

StarTech.com MSA conform 40 Gigabit glasvezel QSFP+ transceiver module - 40GBASE-LR4

SM LC10 km

Default - Front - a38d14b6-e58c-4f0a-b0de-4a56df85a452
€ 2446,62

StarTech.com MSA conform 40 Gigabit glasvezel QSFP+ transceiver module met MPO connector - 40GBASE-SR4

MM MPO150 m

Default - Right-angle - af51c1ed-7bd4-4d4a-8989-c777fdd65278
€ 565,07