Targus - USB-kabel
USB Type C (M) naar USB Type A (M) - USB 3.1 Gen2 - 3 A - 1 m - omkeerbare aansluitingen, 4K ondersteuning - zwart
Artikelnummer: 2385893
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 5051794021462 |
| Fabrikantcode | ACC926EU |
| Artikelnummer | 2385893 |
| Merk | TARGUS |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Kenmerken |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB A |
| Geslacht connector | Mannelijk/Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Kleur van het product | Zwart |
Gewicht en omvang |
| Snoerlengte | 1 m |
| Breedte | 15 |
| Diepte | 1000 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Gewicht | 50 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 30 mm |
| Diepte verpakking | 185 mm |
| Hoogte verpakking | 100 mm |
| Gewicht verpakking | 90 g |
Logistieke gegevens |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 20 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 430 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 365 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 145 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 3000 g |
| Producten per pallet | 1100 stuk(s) |
| Producten per (binnenste) verzendverpakking | 5 stuk(s) |
| (Binnenste) verzendverpakking breedte | 172.9 mm |
| (Binnenste) verzendverpakking lengte | 208.9 mm |
| (Binnenste) verzendverpakking hoogte | 123 mm |
| Nettogewicht transportverpakking | 570 g |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |