Targus - USB-kabel
USB Type C (M) naar USB Type C (M) - USB 3.1 Gen2 - 5 A - 1 m - omkeerbare C connector, 4K ondersteuning - zwart
Artikelnummer: 2385895
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 5051794020731 |
| Fabrikantcode | ACC927EU |
| Artikelnummer | 2385895 |
| Merk | TARGUS |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Geslacht connector | Mannelijk/Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 10000 Mbit/s |
| Max. overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Kleur van het product | Zwart |
Energie |
| Uitgangsstroom (max) | 5 A |
Gewicht en omvang |
| Snoerlengte | 1 m |
| Breedte | 10 |
| Diepte | 10 mm |
| Hoogte | 1000 mm |
| Gewicht | 50 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 25 mm |
| Diepte verpakking | 115 mm |
| Hoogte verpakking | 90 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
Logistieke gegevens |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 225 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 270 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 295 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4010 g |
| Producten per pallet | 3600 stuk(s) |
| Producten per (binnenste) verzendverpakking | 5 stuk(s) |
| (Binnenste) verzendverpakking breedte | 100 mm |
| (Binnenste) verzendverpakking lengte | 125 mm |
| (Binnenste) verzendverpakking hoogte | 93.9 mm |
| Nettogewicht transportverpakking | 300 g |
| Land van herkomst | China |