• In-house assemblage
  • Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • Eigen technische dienst
  • We helpen je graag: 0572-328120

TRENDnet TFC-110 S15 - Glasvezel mediaconverter

100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - SC enkele modus RJ-45 - maximaal 15 km - TAA Compliant

Artikelnummer: 577778
(€ 72,65 excl. 21% btw)
2-3 werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
1 stuk(s) voorradig
Belangrijke specificaties
Fabrikantcode TFC-110S15
EAN 0710931504064
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 200 Mbit/s
Vezel-optische connector SC
Maximaal bereik 15000 m
Golflengte 1310 nm
Intern Nee
Bekijk alle specificaties

Productspecificaties

Algemeen

Merk TRENDNET
Artikelnummer 577778
Fabrikantcode TFC-110S15
EAN 0710931504064

Netwerk

Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 200 Mbit/s
Converter input interface 100Base-TX
Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3u
Ethernet interface type Fast Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10 Mbit/s,100 Mbit/s

Poorten & interfaces

Connectiviteitstechnologie Bedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Vezel-optische connector SC

Prestatie

Maximaal bereik 15000 m
Golflengte 1310 nm
Draad modus structuur Single-mode

Design

Intern Nee
LED-indicatoren Ja
Certificering FCC,CE

Energie

Stroomverbruik (typisch) 1.8 W
Externe adapter Ja

Gewicht en omvang

Gewicht 354 g

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C

Technische details

Code geharmoniseerd systeem (HS) 85176990

Overige specificaties

Afmetingen (B x D x H) 120 x 88 x 25 mm
incl. 21% BTW
Bezig met laden...