Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Zie voor meer informatie ons cookiebeleid.

Ubiquiti U Fiber UF-GP-B+ - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

SCUPC enkele modus - maximaal 20 km - 1490 (TX) 1310 (RX) nm

  • Ubiquiti U Fiber UF-GP-B+ - SFP (mini-GBIC) transceivermodule
  • Ubiquiti U Fiber UF-GP-B+ - SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Artikelnummer: 3189658
€ 87,90 (€ 72,64 excl. 21% BTW)
2-3 werkdagen Bij onze leveranciers op voorraad. Deze producten worden eerst voor je besteld bij een leverancier en worden in de meeste gevallen na 2-3 werkdagen geleverd.

Raalte

0 stuk(s) voorradig

Leverancier

120 stuks voorradig
In winkelwagen
  • Specificaties
  • Ervaringen

Specificaties

Algemeen
Sku's UF-GP-B+
Ean's 0817882020305
Type apparaat
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodule
Model
  • Insteekmodule
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces
  • 1 x netwerk - SC/UPC single-mode female
Netwerk
Connectiviteit
  • Met bekabeling
Gegevensoverdrachtsnelheid
  • 2.5 Gbps
Optische golflengte
  • 1490 (TX) / 1310 (RX) nm
Max. overdrachtsafstand
  • 20 km

Ervaringen

gebaseerd op 0 review(s)
Beoordeling
0
Vormgeving0
Gebruikersgemak0
Tevredenheid0
Plaats je eigen ervaring
U kunt alleen een ervaring toevoegen als u bent ingelogd. Klik hier om in te loggen.