Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met het plaatsen van cookies. Zie voor meer informatie ons cookiebeleid.

Ubiquiti U Fiber Nano G - Glasvezel mediaconverter

GigE, GPON - SCAPC RJ-45 - maximaal 20 km

  • Ubiquiti U Fiber Nano G - Glasvezel mediaconverter
  • Ubiquiti U Fiber Nano G - Glasvezel mediaconverter
  • Ubiquiti U Fiber Nano G - Glasvezel mediaconverter
  • Ubiquiti U Fiber Nano G - Glasvezel mediaconverter
Artikelnummer: 3189659
€ 78,50 (€ 64,88 excl. 21% BTW)
2-3 werkdagen Bij onze leveranciers op voorraad. Deze producten worden eerst voor je besteld bij een leverancier en worden in de meeste gevallen na 2-3 werkdagen geleverd.

Raalte

0 stuk(s) voorradig

Leverancier

50 stuks voorradig
In winkelwagen
  • Specificaties
  • Ervaringen

Specificaties

Algemeen
Sku's UF-NANO
Ean's 0810354025761
Type apparaat
  • Glasvezel mediaconverter
Model
  • Extern
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces
  • 1 x - SC/APC female
  • 1 x Ethernet 1000 - RJ-45 female
Stroom
Voeding via ethernet (Power Over Ethernet, PoE)
  • PoE
Vereiste netspanning
  • 24 V gelijkspanning (PoE)
Netwerk
Connectiviteit
  • Met bekabeling
Protocol voor gegevenskoppeling
  • 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE, GPON
Max. overdrachtsafstand
  • 20 km
Voorzieningen
  • Statusweergave

Ervaringen

gebaseerd op 0 review(s)
Beoordeling
0
Vormgeving0
Gebruikersgemak0
Tevredenheid0
Plaats je eigen ervaring
U kunt alleen een ervaring toevoegen als u bent ingelogd. Klik hier om in te loggen.