Xbox Series S 1 TB Wit - Game console
all digital - QHD - HDR - 1 TB SSD - wit - A-keuze
Artikelnummer: 9517531
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
A-keuze
Een product in deze categorie is over het algemeen naar ons teruggezonden onder het herroepingsrecht. Het product is meestal door iemand uit de verpakking gehaald om te beoordelen of het aan de verwachtingen voldoet. Eventuele fabrieksverzegeling (indien van toepassing) kan verbroken zijn. Het product is in nieuwstaat, onbeschadigd en compleet.
Kenmerken:
Als nieuw
Onbeschadigd
Compleet
Product (en evt. accessoires) zijn uit de verpakking geweest
Product kan geconfigureerd zijn voor gebruik
Acties (cashbacks, gratis games, etc.) zijn niet van toepassing, tenzij anders aangegevenOriginele garantie
De Xbox Series S, de meest compacte Xbox van Microsoft ooit, is de volgende generatie all-digital console en is ontworpen met dit in gedachten, en biedt dezelfde next-generation gaming ervaring als de Xbox Series X. Een vergelijkbare CPU en identieke I/O-vermogen maken het voor ontwikkelaars gemakkelijker om dezelfde indrukwekkende prestaties van de Xbox Serie X te leveren bij lagere resoluties. De Xbox Series S biedt vier keer de verwerkingskracht van de Xbox One, met een verversingssnelheid tot 120 frames per seconde voor intense, responsieve gameplay. Het wordt ondersteund door hardwareversnelde DirectX Raytracing en Variable Rate Shading.
Daarnaast heeft de Xbox Series S, net als de Series X, een aangepast SSD-geheugen en wordt deze aangedreven door de Xbox Velocity Architecture. Dit biedt meer dan 40 keer de I/O-bandbreedte van de Xbox One, wat resulteert in snellere laadtijden, stabielere verversingssnelheden en de mogelijkheid om meerdere tracks snel te hervatten. Downward compatibiliteit stelt je in staat om games van vele generaties te ervaren en de games te spelen die je al bezit en die je graag speelt zonder extra kosten. Entertainment wordt ook niet verwaarloosd op de Xbox One Series S. De console levert Spatial Sound, inclusief Dolby Atmos en Dolby Vision via video streaming aanbod zoals Disney+ en Netflix.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | |
| Fabrikantcode | EP2-00644 A-keuze |
| Artikelnummer | 9517531 |
| Merk | MICROSOFT |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Sale |
| ABC-keuze | A-keuze |
Prestatie |
| Platform | Xbox Series S |
| Intern geheugen | 10240 |
| Intern geheugentype | GDDR6 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processormodel | AMD Ryzen Zen 2 |
| Frequentie van processor | 3.6 GHz |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Grafische processor | AMD Radeon |
| Prestaties van de grafische processor | 4 TFLOPS |
| Grafische-processorfrequentie | 1565 MHz |
| Compute-eenheden | 20 |
| Kleur van het product | Wit |
Opslagmedia |
| Opslagmedia | SSD |
| Interne opslagcapaciteit | 1024 GB |
| Ingebouwde optical-drive | Nee |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet,Fast Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3 |
Poorten & interfaces |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
Multimedia |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Ondersteunde video-modi | 1440p |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby TrueHD,Dolby Digital 5.1,DTS 5.1 |
| HDR-ondersteuning | Ja |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 151 |
| Diepte | 65 mm |
| Hoogte | 275 mm |
| Gewicht | 2000 g |
Inhoud van de verpakking |
| Aantal gamepads meegeleverd | 1 |
| Inclusief controller | Gamepad |
| Video game meegeleverd | Ja |
| Inclusief spellen | Gilded Hunter Pack for Fortnite, Gilded Hunter Pack for Rocket League, Gilded Hunter Pack for Fall Guys |
| Meegeleverde kabels | AC,HDMI |