Apple iMac 2024 Groen - M4 10 core CPU, 10 core GPU, 24GB RAM, 512GB SSD, Qwerty NL, Groen
Artikelnummer: 8738749
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- 512GB SSD voor razendsnelle laadtijden en voldoende ruimte voor bestanden.
- 10-core CPU en 10-core GPU voor snelle prestaties.
- Prachtig 4.5K Retina-display.
Productomschrijving
De Apple iMac 2024 in groen biedt topprestaties en een uniek design. Uitgerust met de snelle M4-chip (10-core CPU en 10-core GPU), 24GB RAM en 512GB SSD, is deze iMac perfect voor intensieve taken en vloeiende multitasking. Het 24-inch 4.5K Retina-display zorgt voor haarscherpe beelden en natuurgetrouwe kleuren. Met een compact, alles-in-één ontwerp en Qwerty NL toetsenbord combineert deze iMac stijl en functionaliteit op iedere werkplek.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0195950075335 |
| Fabrikantcode | MD2Q4N/A |
| Artikelnummer | 8738749 |
| Merk | APPLE |
| Link naar fabrikant |
Beeldscherm |
| Beeldschermdiagonaal | 23.5 " |
| Resolutie | 4480 x 2520 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | 4.5K Ultra HD |
| Helderheid | 500 cd/m2 |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Retina |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10),High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus),Hybrid Log-Gamma (HLG),Dolby Vision |
| Pixeldichtheid | 218 ppi |
| Aantal ondersteunde externe beeldschermen | 2 |
Processor |
| Processorfabrikant | Apple |
| Processorfamilie | Apple M |
| Processorgeneratie | Apple M 4th Gen |
| Processormodel | M4 |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Prestatiekernen | 4 |
| Efficiënte kernen | 6 |
| Model coprocessor | Neural Engine |
| Coprocessor-kernen | 16 |
Geheugen |
| Intern geheugen | 24 GB |
| Geheugen form factor | On-board |
Opslagmedia |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Intel® Optane™-geheugenmodule geïnstalleerd | Nee |
| Soort optische drive | Nee |
Grafisch |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Apple |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Apple |
| On-board graphics adapter model | Apple GPU |
| Ingebouwde grafische adapterkernen | 10 |
| Ingebouwde grafische adapter 6K-ondersteuning | Ja |
Audio |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 6 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Ruimtelijke audio | Ja |
Camera |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Totaal aantal megapixels | 12 MP |
| Cameraresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Camera HD-type | Full HD |
Netwerk |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
Poorten & interfaces |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 4 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
Design |
| Kleur van het product | Groen |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Introductie jaar | 2024 |
| Aan-/uitknop | Ja |
Prestatie |
| Type product | Alles-in-één-pc |
Software |
| Inclusief besturingssysteem | macOS Sequoia |
| Virtuele assistent | Apple Siri |
| Voorgeïnstalleerde software | App Store, Books, Calendar, Contacts, FaceTime, Find My, Freeform, GarageBand, Home, iMovie, iPhone Mirroring, Keynote, Mail, Maps, Messages, Music, News, Notes, Numbers, Pages, Photo Booth, Photos, Podcasts, Preview, QuickTime Player, Reminders, Safari, Shortcuts, Stocks, Time Machine, TV, Voice Memos, Weather |
Brand-specifieke functies |
| Merkspecifieke technologieën | True Tone, Brede kleur (P3) |
| Toegankelijkheidsfuncties | Increase Contrast, Live Captions, Reduce Motion, Siri en dicteren, Switch Control, Spraakbesturing, VoiceOver, Zoom |
Energie |
| AC-adapter, vermogen | 143 W |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
Gewicht en omvang |
| Breedte apparaat (met standaard) | 547 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 147 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 461 mm |
| Gewicht (met standaard) | 4440 g |
| Breedte ( zonder voet ) | 547 mm |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 90 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 5000 m |
Duurzaamheid |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Bevat geen | Arsenicum,BFR,PVC,Kwik |
Inhoud van de verpakking |
| Inclusief muis | Ja |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC,USB Type-C |
| Lengte stroomkabel | 2 m |
Overige specificaties |
| Videocompressieformaten | AV1,ProRes |
| Ondersteunde videoformaten | H.264,ProRes,AV1,HEVC |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| Garantieperiode | 1 Jaar |