Apple iMac 4.5K (24") M4 10/10-Core/16GB/512GBSSD/blauw MacOS
Artikelnummer: 8741429
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0195949597589 |
| Fabrikantcode | MWV33D/A |
| Artikelnummer | 8741429 |
| Merk | APPLE |
| Link naar fabrikant |
Beeldscherm |
| Beeldschermdiagonaal | 23.5 " |
| Resolutie | 4480 x 2520 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | 4.5K Ultra HD |
| Helderheid | 500 cd/m2 |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Retina |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10),High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus),Hybrid Log-Gamma (HLG),Dolby Vision |
| Pixeldichtheid | 218 ppi |
| Aantal ondersteunde externe beeldschermen | 2 |
Processor |
| Processorfabrikant | Apple |
| Processorfamilie | Apple M |
| Processorgeneratie | Apple M 4th Gen |
| Processormodel | M4 |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Prestatiekernen | 4 |
| Efficiënte kernen | 6 |
| Model coprocessor | Neural Engine |
| Coprocessor-kernen | 16 |
Geheugen |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Geheugen form factor | On-board |
Opslagmedia |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Intel® Optane™-geheugenmodule geïnstalleerd | Nee |
| Soort optische drive | Nee |
Grafisch |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Apple |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Apple |
| On-board graphics adapter model | Apple GPU |
| Ingebouwde grafische adapterkernen | 10 |
| Ingebouwde grafische adapter 6K-ondersteuning | Ja |
Audio |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal luidsprekers | 6 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Ruimtelijke audio | Ja |
Camera |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Totaal aantal megapixels | 12 MP |
| Cameraresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Camera HD-type | Full HD |
Netwerk |
| Wifi | Ja |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
Poorten & interfaces |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 4 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
Design |
| Kleur van het product | Blauw |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Introductie jaar | 2024 |
| Aan-/uitknop | Ja |
Prestatie |
| Type product | Alles-in-één-pc |
Software |
| Inclusief besturingssysteem | macOS Sequoia |
| Virtuele assistent | Apple Siri |
| Voorgeïnstalleerde software | App Store, Books, Calendar, Contacts, FaceTime, Find My, Freeform, GarageBand, Home, iMovie, iPhone Mirroring, Keynote, Mail, Maps, Messages, Music, News, Notes, Numbers, Pages, Photo Booth, Photos, Podcasts, Preview, QuickTime Player, Reminders, Safari, Shortcuts, Stocks, Time Machine, TV, Voice Memos, Weather |
Brand-specifieke functies |
| Merkspecifieke technologieën | True Tone, Brede kleur (P3) |
| Toegankelijkheidsfuncties | Increase Contrast, Live Captions, Reduce Motion, Siri en dicteren, Switch Control, Spraakbesturing, VoiceOver, Zoom |
Energie |
| AC-adapter, vermogen | 143 W |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
Gewicht en omvang |
| Breedte apparaat (met standaard) | 547 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 147 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 461 mm |
| Gewicht (met standaard) | 4440 g |
| Breedte ( zonder voet ) | 547 mm |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 90 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 5000 m |
Duurzaamheid |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Bevat geen | Arsenicum,BFR,PVC,Kwik |
Inhoud van de verpakking |
| Inclusief muis | Ja |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC,USB Type-C |
| Lengte stroomkabel | 2 m |
Overige specificaties |
| Videocompressieformaten | AV1,ProRes |
| Ondersteunde videoformaten | H.264,ProRes,AV1,HEVC |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| Garantieperiode | 1 Jaar |