Apple iPad Pro (2025) 13 Inch Standaardglas 2TB Wi-Fi Zwart
Artikelnummer: 9509166
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- 2 TB opslag en 16 GB RAM geven ruime capaciteit voor bestanden en soepel multitasken.
- Wi‑Fi 7 en Thunderbolt USB‑C zorgen voor snelle, toekomstbestendige connectiviteit.
- De krachtige M5‑chip zorgt voor snelle prestaties bij zware apps.
Productomschrijving
De Apple iPad Pro Wi‑Fi‑model met 2 TB opslagruimte is ontworpen voor de veeleisende gebruiker die kwaliteit en kracht verwacht. Dit topmodel beschikt over de krachtige Apple M5‑chip en 16 GB RAM, waardoor zware apps en multitasking soepel verlopen. Het 13‑inch Ultra Retina XDR‑display levert haarscherp beeld en indrukwekkende kleuren; ideaal voor creatief werk, video’s of entertainment. Dankzij Wi‑Fi 7‑ondersteuning en een Thunderbolt USB‑C‑poort is connectiviteit toekomstbestendig. De batterijduur ligt doorgaans rond de 10 uur, afhankelijk van gebruik.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 195950399929 |
| Fabrikantcode | MDYT4TY/A |
| Artikelnummer | 9509166 |
| Merk | APPLE |
| Link naar fabrikant |
Beeldscherm |
| Beeldschermdiagonaal | 13 " |
| Soort paneel | OLED |
| Resolutie | 2752 x 2064 Pixels |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Ultra Retina XDR |
| Display technologie | OLED |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid | 1000 cd/m2 |
| Type beeldschermglas | Standaardglas |
| Afgeronde schermhoeken | Ja |
| Aantal ondersteunde externe beeldschermen | 1 |
| Pixeldichtheid | 264 ppi |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Vingerafdrukbestendig | Ja |
| Antireflecterende coating | Ja |
Processor |
| Processorfabrikant | Apple |
| Processorfamilie | Apple M |
| Processorgeneratie | Apple M 5th Gen |
| Processormodel | M5 |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Prestatiekernen | 4 |
| Efficiënte kernen | 6 |
| Geheugenbandbreedte ondersteund door de processor ( max) | 153 GB/s |
Neurale verwerkingseenheid (NPU) |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
| Neurale processoreenheid (NPU)-kernen | 16 |
Geheugen |
| Intern geheugen | 16 GB |
Opslagmedia |
| Interne opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Opslagmedia | Flash |
Grafisch |
| Grafische adapter-familie | Apple |
| Grafische adapter cores | 10 |
| Versnelling van straaltracering | Ja |
Audio |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 4 |
| Aantal microfoons | 4 |
| Microfoonstanden | Voice Isolation, Wide Spectrum |
| Dolby technologieën | Dolby Digital Plus,Dolby Digital,Dolby Atmos |
Camera |
| Type camera achterzijde | Dubbele camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 12 MP |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1.8 |
| Achtercamera lenselementen | 5-elementlens |
| Materiaal lenskap | Saffierkristal |
| Digitale zoom | 5 x |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Panorama | Ja |
| Time-lapse-modus | Ja |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Beeldstabilisator | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | Smart HDR 4 |
| Cinematische videostabilisatie | Ja |
| Video recording | Ja |
| Resolutie bij opnamesnelheid | 1280x720@30fps,1920x1080@30fps,3840x2160@30fps,3840x2160@25fps,1920x1080@60fps,1920x1080@25fps,3840x2160@60fps,1920x1080@120fps,1920x1080@240fps,3840x2160@24fps |
| Video-opname modi | 1080p,2160p,720p |
| Video capturing speed | 240 fps |
| Video stabilizer | Ja |
| Camera voorzijde | Ja |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2 |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 12 MP |
| Schermflitser | Ja |
| Geotagging | Ja |
| Portretbelichtingseffecten | Contour,Natuurlijk,Stage Mono,High‑Key Mono,Stadium,Studio |
| Portretstand | Ja |
| Burst-modus | Ja |
| Stereo-opname | Ja |
| Portretverlichting | Ja |
| Ondersteunde beeldformaten voor camera's | HEIF, JPEG |
| Ondersteunde cameravideo-indelingen | H.264, HEVC, ProRes |
Netwerk |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Generatie mobiel internet | Niet ondersteund |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 6.0 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| MIMO | Ja |
| AirPlay | Ja |
| SIM card type | Nee |
Poorten & interfaces |
| Thunderbolt technologie | Ja |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 1 |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Nee |
| Dockingconnector soort | Apple Smart Connector,Apple Magnetic Connector |
Telefoonfuncties |
| Ruimtelijke audio | Ja |
Design |
| Vormfactor | Slate |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Space Black |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
Prestatie |
| GPS | Nee |
| iBeacon | Ja |
| Toegankelijkheidsfuncties | AssistiveTouch, Audio Descriptions, Gesloten ondertiteling (voor doven en slechthorenden), Live Captions, Vergrootglas, Real-time tekst (RTT), Siri en dicteren, Gesproken inhoud, Subtitles, Switch Control, Type to Siri, Spraakbesturing, VoiceOver, Zoom |
| Wi-Fi positionering | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| LiDAR-sensor | Ja |
| Electronisch kompas | Ja |
| Barometer | Ja |
Beveiliging |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Gezichtsherkenning | Ja |
Software |
| Platform | iPadOS |
| Inclusief besturingssysteem | iPadOS 26 |
| Virtuele assistent | Apple Siri |
| Meegeleverde software | Apple Store; App Store; Books; Calculator; Calendar; Camera; Clips; Clock; Contacts; FaceTime; Files; Find My; Freeform; Games; GarageBand; Health; Home; iMovie; Invites; iTunes Store; Journal; Keynote; Magnifier; Mail; Maps; Measure; Messages; Music; News; Notes; Numbers; Pages; Passwords; Phone; Photo Booth; Photos; Podcasts; Preview; Reminders; Safari; Settings; Shortcuts; Stocks; Support; Swift Playgrounds; Tips; Translate; TV; Voice Memos; Weather |
| Apple Intelligence | Ja |
Processor speciale functies |
| Videocoderingsengine | Ja |
| Videodecoderingsengine | Ja |
Accu/Batterij |
| Inclusief batterij | Ja |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Batterijcapaciteit | 38.99 Wh |
| Continue video-afspeeltijd | 10 uur |
| Browsing tijd (Wi-Fi) | 10 uur |
Energie |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
Duurzaamheid |
| Energie-efficiëntieklasse | G |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 4560 min |
| Batterijduur in cycli | 1000 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | E |
| Repareerbaarheidsklasse | C |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP42 |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 215.5 |
| Diepte | 281.6 mm |
| Hoogte | 5.1 mm |
| Gewicht | 579 g |
| Breedte verpakking | 295.5 mm |
| Diepte verpakking | 227.5 mm |
| Hoogte verpakking | 31.5 mm |
| Gewicht verpakking | 960 g |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
Brand-specifieke functies |
| Merkspecifieke technologieën | True Tone, Brede kleur (P3) |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |