Asrock B650D4U3-2L2Q/BCM - Moederbord
Micro-ATX - Socket AM5 - AMD B650 - DDR5 - Intel® i210: 2 RJ45 (1GbE) - Broadcom BCM57502: 2 SFP28 (25GbE)
Artikelnummer: 9507675
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4711430522968 |
| Fabrikantcode | B650D4U3-2L2Q/BCM |
| Artikelnummer | 9507675 |
| Merk | ASROCK |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Processor |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor socket | Socket AM5 |
| Compatibele processors | AMD Ryzen 8000 Series,AMD Ryzen 7000 Series,AMD Ryzen 9000 Series,AMD EPYC 4004 |
Geheugen |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Aantal geheugenslots | 4 |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Supported memory clock speeds | 3600,5600 MHz |
| Ondersteunde geheugenkloksnelheid (max) | 5600 MHz |
| Maximum intern geheugen | 48 GB |
Opslag-controllers |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
Grafisch |
| On-board graphics adapter model | Aspeed AST2600 |
Interne aansluitingen |
| USB 2.0 aansluitingen | 1 |
| Aantal SATA III connectors | 4 |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| EPS power connector (8-pin) | Ja |
| Serial port headers | 1 |
| TPM connector | Ja |
| COM aansluitingen | 1 |
Aansluitingen achterzijde |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| IPMI LAN (RJ-45) port | Ja |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Nee |
Kenmerken |
| Component voor | Server |
| Moederbord form factor | micro ATX |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Chipset moederbord | AMD B650 Express |
| PC gezondheids monitor | CPU,Spanning,Ventilator |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x4 (Gen 4.x) sleuven | 1 |
BIOS |
| BIOS type | UEFI |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| ACPI version | 6.4 |
| Clear CMOS jumper | Ja |
| Systeem Management BIOS (SMBIOS) versie | 3.5 |
Eisen aan de omgeving |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 90 procent |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 244 |
| Diepte | 244 mm |