ASROCK H670M Pro RS - Moederbord
Micro-ATX - LGA1700 - H670 - Intel I219V - Realtek ALC897 - USB 3.2 Gen 2
Artikelnummer: 4660081
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
De Asrock H670M Pro RS is een Micro-ATX moederbord met een Intel H670 chipset en een LGA1700 socket welke ondersteuning bieden voor de 12e generatie Intel Core processoren. Het moederbord beschikt over vier DDR4 DIMM sloten wat ervoor zorgt dat er maximaal 128 GB aan geheugen geïnstalleerd kan worden. Er zijn vier SATA3 aansluitingen en twee M.2 sloten aanwezig. Dankzij een Realtek ALC897 audio controller is er ondersteuning voor 7.1 HD audio. Een Intel I219V controller zorgt voor een Gigabit netwerkaansluiting.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4710483936555 |
| Fabrikantcode | 90-MXBHK0-A0UAYZ |
| Artikelnummer | 4660081 |
| Merk | ASROCK |
| Link naar fabrikant |
Processor |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor socket | LGA 1700 |
| Compatibele processors | Intel® Celeron®,Intel® Core™ i5,Intel® Core™ i3,Intel® Core™ i9,Intel® Pentium®,Intel® Core™ i7 |
| Max. aantal SMP-processoren | 1 |
Geheugen |
| Ondersteunde geheugen types | DDR4-SDRAM |
| Aantal geheugenslots | 4 |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Supported memory clock speeds | 4800 MHz |
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
| Niet gebufferd geheugen | Ja |
Opslag-controllers |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0,1,10,5 |
Grafisch |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| HDCP | Ja |
Interne aansluitingen |
| USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 2 |
| Aantal SATA III connectors | 4 |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | Ja |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| Aansluiting voor CPU koeler | Ja |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 3 |
| Chassis intrusion aansluiting | Ja |
| TPM connector | Ja |
| Thunderbolt-headers | 1 |
| 12V vermogen-connector | Ja |
| RGB LED-aansluitrail | Ja |
Aansluitingen achterzijde |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| LAN controller | Intel® I219-V |
| Wake-on-LAN | Ja |
| Wifi | Nee |
Kenmerken |
| Component voor | Server |
| Moederbord form factor | micro ATX |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Chipset moederbord | Intel H670 |
| Audiochip | Realtek ALC897 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| PC gezondheids monitor | CPU,Temperatuur,Spanning,Ventilator |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 1 |
| PCI Express x16 slots | 2 |
| Aantal M.2 (M) slots | 2 |
BIOS |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 128 Mbit |
| ACPI version | 6.0 |
| Systeem Management BIOS (SMBIOS) versie | 2.7 |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 244 |
| Diepte | 244 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | SATA |
| Meegeleverde drivers | Ja |