ASUS P12R-E - Moederbord
ATX - LGA1200-sokkel - C256 chipset - USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 2 x 10 Gigabit LAN - interne afbeeldingen
Artikelnummer: 4767367
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4711081420217 |
| Fabrikantcode | 90SB0A90-M0UAY0 |
| Artikelnummer | 4767367 |
| Merk | ASUS |
| Link naar fabrikant |
Processor |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor socket | LGA 1200 (Socket H5) |
| Compatibele processors | Intel® Xeon® |
Geheugen |
| Ondersteunde geheugen types | DDR4-SDRAM |
| Aantal geheugenslots | 4 |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Supported memory clock speeds | 2666,2933,3200 MHz |
| Ondersteunde geheugenmodule capaciteiten | 16GB,32GB,8GB |
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
Opslag-controllers |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 8 |
| Aantal storage drives ondersteund | 10 |
| RAID support | Ja |
Grafisch |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| On-board graphics adapter geheugen | 64 MB |
| On-board graphics adapter model | Aspeed AST2600 |
Interne aansluitingen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| Aantal SATA III connectors | 8 |
| Aansluiting voor ventilator van voeding | Ja |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 6 |
| TPM connector | Ja |
| COM aansluitingen | 1 |
Aansluitingen achterzijde |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| PS/2 poort(en) | 1 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
Kenmerken |
| Component voor | Server |
| Moederbord form factor | ATX |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| PC gezondheids monitor | CPU,Ventilator |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x8 slots | 3 |
| PCI Express x16 slots | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots | 1 |
| Aantal M.2 (M) slots | 2 |
Eisen aan de omgeving |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 50 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 90 procent |
Verpakking |
| Gewicht verpakking | 9.5 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 305 |
| Diepte | 244 mm |