ASUS P13R-E/10G-2T ATX 1x LGA 1700 DDR5 2x10G ASMB11
Artikelnummer: 9514847
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4711387396490 |
| Fabrikantcode | 90SB0CY0-M0UAY1 |
| Artikelnummer | 9514847 |
| Merk | ASUS |
| Link naar fabrikant |
Processor |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor socket | LGA 1700 |
| Compatibele processors | Intel® Pentium®,Intel Xeon E |
| Supported processor sockets | LGA 1700 |
Geheugen |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| ECC-compatibiliteit | ECC |
| Supported memory clock speeds | 3600,4000,4400 MHz |
| Ondersteunde geheugenkloksnelheid (max) | 4400 MHz |
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
| Maximaal intern geheugen per slot | 32 GB |
| Aantal geheugenslots | 4 |
Opslag-controllers |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | PCI Express, SATA III |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 8 |
| Aantal storage drives ondersteund | 10 |
Grafisch |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
Interne aansluitingen |
| USB 2.0 aansluitingen | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| USB 3.2-connectoren (3.1 Gen 2) | 1 |
| Aantal SATA III connectors | 8 |
| Voorpaneel-connector | Ja |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 6 |
| Chassis intrusion aansluiting | Ja |
| EPS power connector (8-pin) | Ja |
| Aantal EPS-voedingsaansluitingen (8-pins) | 1 |
| TPM connector | Ja |
| COM aansluitingen | 1 |
| 12V vermogen-connector | Ja |
Aansluitingen achterzijde |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 4 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Wifi | Nee |
Kenmerken |
| Component voor | Server |
| Moederbord form factor | ATX |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Chipset moederbord | Intel C266 |
| Kleur van het product | Zwart |
| PC gezondheids monitor | CPU,Temperatuur,Ventilator |
| Type koeling | Passief |
| Type stroombron | ATX |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x4 (Gen 4.x) sleuven | 2 |
| PCI Express x8 (Gen 5.x) sleuven | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sleuven | 1 |
| Aantal M.2 (M) slots | 2 |
| 1e M.2 grootste sleutelgrootte | 22110 |
| 1e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| 2e M.2 grootste sleutelgrootte | 22110 |
| 2e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
Eisen aan de omgeving |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 50 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 90 procent |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 341 mm |
| Diepte verpakking | 281 mm |
| Hoogte verpakking | 78 mm |
| Gewicht verpakking | 1900 g |
Technische details |
| Gewicht | 800 g |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 305 |
| Diepte | 244 mm |