ASUS Pro WS W790E-SAGE SE - Moederbord
EEB - Socket LGA4677 - Intel W790 - DDR5 - Realtek S1220A
Artikelnummer: 5554731
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4711387123515 |
| Fabrikantcode | 90MB1C20-M0EAY0 |
| Artikelnummer | 5554731 |
| Merk | ASUS |
| Link naar fabrikant |
Processor |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor socket | LGA 4677 (Socket E) |
| Compatibele processors | Intel® Xeon® W |
| Intel® Xeon series | W-3400,W-2400 |
| Supported processor sockets | LGA 4677 (Socket E) |
Geheugen |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Aantal geheugenslots | 8 |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen kanaal | Achtkanaals |
| ECC-compatibiliteit | ECC |
| Supported memory clock speeds | 4800,5000,5200,5400,5600,5800,6000,6200,6400,6600,6800 MHz |
| Ondersteunde geheugenkloksnelheid (max) | 6800 MHz |
| Maximum intern geheugen | 2048 GB |
Opslag-controllers |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | SlimSAS, M.2, SATA III |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 10 |
| Aantal storage drives ondersteund | 13 |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0,1,10,5 |
Grafisch |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Ingebouwde grafische adapter | Nee |
Interne aansluitingen |
| USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| USB 3.2-connectoren (3.1 Gen 2) | 1 |
| Aantal SATA III connectors | 8 |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | Ja |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| Aansluiting voor ventilator van voeding | Ja |
| Aansluiting voor CPU koeler | Ja |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 5 |
| EPS power connector (8-pin) | Ja |
| Geiïntegreerde SAS ports | 2 |
| TPM connector | Ja |
| COM aansluitingen | 1 |
| 12V vermogen-connector | Ja |
Aansluitingen achterzijde |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 3 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Lijningang | Ja |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| S/PDIF-uitgang | Ja |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet,10 Gigabit Ethernet |
| Wifi | Nee |
Kenmerken |
| Component voor | Workstation |
| Moederbord form factor | EEB |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Chipset moederbord | Intel W790 |
| Audiochip | Realtek S1220A |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type koeling | Passief |
| Type stroombron | ATX |
| Ondersteunt Windows | Windows 10,Windows 11 |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sleuven | 7 |
| Aantal M.2 (M) slots | 3 |
BIOS |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 512 Mbit |
| Clear CMOS knop | Ja |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 379 mm |
| Diepte verpakking | 362 mm |
| Hoogte verpakking | 81 mm |
| Gewicht verpakking | 2989 g |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 305 |
| Diepte | 330 mm |
Inhoud van de verpakking |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Meegeleverde kabels | SATA |
Overige specificaties |
| Back-to-BIOS button | Ja |
| Aantal M.2 € slots | 1 |