ASUS PRO WS WRX90E-SAGE SE - Moederbord
EEB - Socket sTR5 - AMD WRX90 chipset - 1x Ethernet 1Gbps, 2x Ethernet 10G/5G/2.5G/1G/100M - Intel X710-AT2
Artikelnummer: 6516855
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Ondersteuning voor de nieuwste AMD Ryzen™ Threadripper™ processor
- Uitgebreide uitbreidingsmogelijkheden
- Geavanceerde koelingsopties
Productomschrijving
Het ASUS Pro WS WRX90E-SAGE SE moederbord is een krachtig en professioneel workstation-moederbord dat is ontworpen voor veeleisende toepassingen en workflows. Met ondersteuning voor de nieuwste AMD Ryzen™ Threadripper™ processors biedt dit moederbord ongeëvenaarde prestaties, betrouwbaarheid en uitbreidingsmogelijkheden voor professionele gebruikers.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4711387441145 |
| Fabrikantcode | 90MB1FW0-M0EAY0 |
| Artikelnummer | 6516855 |
| Merk | ASUS |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Processor |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor socket | Socket sTR5 |
| Compatibele processors | AMD Ryzen Threadripper PRO 7000 WX-Series |
Geheugen |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Aantal geheugenslots | 8 |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen kanaal | Achtkanaals |
| ECC-compatibiliteit | ECC |
Opslag-controllers |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III, SlimSAS |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 4 |
| Aantal storage drives ondersteund | 10 |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 0,1,10,5 |
Grafisch |
| Ingebouwde grafische adapter | Nee |
Interne aansluitingen |
| USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2-aansluitingen | 1 |
| Aantal SATA III connectors | 4 |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | Ja |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| Aansluiting voor CPU koeler | Ja |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 5 |
| Chassis intrusion aansluiting | Ja |
| EPS power connector (8-pin) | Ja |
| TPM connector | Ja |
| COM aansluitingen | 1 |
Aansluitingen achterzijde |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 6 |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| USB-connectortype | USB Type-C,USB Type-A |
Netwerk |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet,10 Gigabit Ethernet,Fast Ethernet |
| Wifi | Nee |
Kenmerken |
| Component voor | Workstation |
| Moederbord form factor | EEB |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Chipset moederbord | AMD WRX90 |
| Audiochip | Realtek ALC1220P |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 x64,Windows 11 |
Uitbreidingsmodules |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sleuven | 7 |
| Aantal M.2 (M) slots | 4 |
BIOS |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Clear CMOS knop | Ja |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 377 mm |
| Diepte verpakking | 362 mm |
| Hoogte verpakking | 79 mm |
| Gewicht verpakking | 3624 g |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 305 |
| Diepte | 330 mm |
Technische details |
| Gewicht | 3328 g |
| Hoogte | 50 mm |
Overige specificaties |
| Mini DisplayPort kwantiteit | 2 |