be quiet! Pure Loop 2 240 mm - Waterkoeler
radiator formaat 240 mm - voor Intel LGA 1700, 1200, 115x - AMD AM5, AM4 - 2x Pure Wings 3 PWM 120 mm fans - ARGB Pomp - zwart
Artikelnummer: 6190480
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Zeer hoge koelprestaties op alle consumenten-CPU's
- Dubbel ontkoppelde PWM-pomp voor stille werking en minimale trillingen.
- Flexibele slangen en ongecompliceerde installatie garanderen eenvoudige bediening.
- Combinatie van ARGB-verlichting, zwart design en aluminium stijl geeft een ongeëvenaarde uitstraling.
- 2 Pure Wings 3 120mm PWM high-speed ventilatoren zorgen voor een hoge statische druk met een zeer stille werking.
Productomschrijving
De Pure Loop 2 240mm is een zeer krachtige en stille alles-in-één waterkoelsysteem met discrete ARGB-verlichting voor gebruikers met licht overklokte systemen.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4260052190692 |
| Fabrikantcode | BW017 |
| Artikelnummer | 6190480 |
| Merk | BE QUIET! |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Prestatie |
| Geschikte locatie | Processor |
| Soort | Alles-in-één vloeistofkoeler |
| Ventilator diameter | 12 mm |
| Supported processor sockets | LGA 1200 (Socket H5),LGA 1150 (Socket H3),LGA 1851,Socket AM4,Socket AM5,LGA 1700,LGA 1155 (Socket H2),LGA 1151 (Socket H4) |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 15.4 dB |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 34.9 dB |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | Ja |
| Ventilatorlagertechnologie | Ventilatorlager |
| Pompconnector | 4-pin |
| Aantal per verpakking | 1 |
| Pomp motor snelheid | 5500 RPM |
| Pomp motor snelheid (min) | 4000 RPM |
| Pomp motor snelheid (max) | 5500 RPM |
| Fan snelheid (max) | 2100 RPM |
| Ventilator gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 80000 uur |
Design |
| Kleur van het product | Zwart |
| Radiator materiaal | Aluminium |
| Basis plaat materiaal | Koper |
| Aantal ventilatoren | 2 ventilator(en) |
| Verlichtings-led | Ja |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Type ledaansluiting | 3-pin |
| Fan connector | 4-pin |
Energie |
| Stroomverbruik ventilatie | 5.4 W |
| Ledvoltage | 5 V |
| Fan stroom | 0.45 A |
| Fan voltage | 12 V |
Gewicht en omvang |
| Radiator breedte | 240 mm |
| Radiator diepte | 120 mm |
| Radiator hoogte | 27 mm |
| Buis lengte | 400 mm |
| Breedte waterblok | 83 mm |
| Diepte waterblok | 42 |
| Hoogte waterblok | 94.5 mm |
| Gewicht | 1100 g |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 25 mm |
| Snoerlengte | 0.5 m |
| Breedte verpakking | 321 mm |
| Diepte verpakking | 240 mm |
| Hoogte verpakking | 140 mm |
| Gewicht verpakking | 1920 g |
Technische details |
| Certificaten van naleving | RoHS,WEEE,CE,UKCA,Federal Communications Commission (FCC) |
| Duurzaamheidscertificaten | UL ECOLOGO,Triman |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
Logistieke gegevens |
| Producten per (binnenste) verzendverpakking | 8 stuk(s) |
| (Binnenste) verzendverpakking breedte | 296 mm |
| (Binnenste) verzendverpakking lengte | 658 mm |
| (Binnenste) verzendverpakking hoogte | 508 mm |
| (Binnenste) verzendverpakking gewicht | 16940 g |