be quiet! PURE POWER 12M 750W - Voeding
ATX12V 3.1, EPS12V 2.92 - 80 Plus Gold - 750 Watt - Modulair - Actieve PFC - PCIe 5.1 - zwart
Artikelnummer: 8741409
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Eén krachtige 12V-rail.
- 80 PLUS Gold efficiëntie tot 92.6%.
- Uitzonderlijk stille 120mm be quiet! ventilator.
- Een modulaire voeding: geen last van overbodige kabels.
- Een PCIe 5.1 12V-2x6 600W en 2 PCIe 6+2 connectoren voor overgeklokte high-end GPU's.
- ATX 3.1 PSU met volledige ondersteuning voor PCIe 5.1 GPU's en GPU's met 6+2-pins connectoren.
Productomschrijving
Pure Power 12 M 750W is compatibel met ATX 3.1 en PCIe 5.1 en biedt ongeëvenaarde betrouwbaarheid met de beste functies in zijn klasse. Pure Power 12 M 750W biedt de beste combinatie van functies met uitstekende compatibiliteit.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4260052191187 |
| Fabrikantcode | BP003EU |
| Artikelnummer | 8741409 |
| Merk | BE QUIET! |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Energie |
| Totaal vermogen | 750 W |
| Piekvermogen | 820 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Maximale ingangsstroom (@110V) | 10 A |
| Maximale ingangsstroom (@220V) | 5 A |
| Power factor | 0.98 |
| Power Factor Correctie (PFC) type | Actief |
| Aantal +12V rail(s) | 1 |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 120 W |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 750 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 120 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3.6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Max huidige output (+3.3V) | 20 A |
| Max output current (+12V1) | 62.5 A |
| Max huidige output (+5V) | 20 A |
| Max huidige output (-12V) | 0.3 A |
| Max huidige output (+5Vsb) | 3 A |
| Efficientie | 90.7 procent |
| Houd-tijd | 17.04 ms |
| Stroomspanning bescherming | Overstroom,Te hoog vermogen,Oververhitting,Kortsluiting,Surge & inrush protection (SIP),Overspanning,Onder spanning |
Poorten & interfaces |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Lengte stroomkabel moederbord | 550 mm |
| Aantal SATA power connectors | 6 |
| Lengte SATA-stroomkabel | 500,650,800,950 mm |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 1 |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 800 mm |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 3 |
| PCI Express voedingsconnectoren (12-pin) | 1 |
| Lengte PCI Express-stroomkabel | 600 mm |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ja |
| Lengte CPU-stroomkabel | 600 mm |
| Bekabelingstype | Niet-modulair |
Prestatie |
| Bedoeld voor | PC |
| Vormfactor van de voeding (PSU) | ATX |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Gold |
| ATX version | 3.1 |
| EPS version | 2.92 |
| Geluidsniveau | 22.5 dB |
| Bearing technologie | Gegroefd |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
Design |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type koeling | Actief |
| Ventilator diameter | 12 mm |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 0 - 95 procent |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Inclusief kabelbinder(s) | Ja |
Certificaten |
| Certificaten van naleving | RoHS,cTUVus,WEEE,CE,UKCA,Federal Communications Commission (FCC),CB |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 86 |
| Diepte | 160 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Gewicht | 2600 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 133 mm |
| Diepte verpakking | 320 mm |
| Hoogte verpakking | 210 mm |
| Gewicht verpakking | 3000 g |
Technische details |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
Logistieke gegevens |
| Garantieperiode | 10 Jaar |
| Nettogewicht transportverpakking | 19200 g |
| (Binnenste) verzendverpakking lengte | 440 mm |
| Producten per (binnenste) verzendverpakking | 6 stuk(s) |
| (Binnenste) verzendverpakking hoogte | 418 mm |
| (Binnenste) verzendverpakking breedte | 345 mm |
Overige specificaties |
| Inclusief schroeven | Ja |