Chief FUSION Large Flat Panel Ceiling Mount LCB1U - Bevestigingscomponent (poolbevestiging, 2 adapterplaten)
voor 2 LCD- plasma-panelen - zwart - schermgrootte: 32"-60" - bevestigingsinterface: 100 x 200 mm
Artikelnummer: 2422202
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0841872159010 |
| Fabrikantcode | LCB1U |
| Artikelnummer | 2422202 |
| Merk | LEGRAND |
| Link naar fabrikant |
Montage |
| Aantal displays ondersteund | 2 |
| Maximale gewichtscapaciteit | 113.4 kg |
| Minimale schermgrootte | 32 " |
| Maximale schermgrootte | 60 " |
| Montagewijze | Plafond |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 200 x 100 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 200 x 100 mm |
Ergonomie |
| Bereik kantelhoek | -20 - 5 ° |
Design |
| Kleur van het product | Zwart |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 681 |
| Diepte | 259 mm |
| Hoogte | 420 mm |
Verpakking |
| Gewicht verpakking | 15000 g |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85299097 |