• Gratis thuisbezorgd vanaf € 25*
  • In-house assemblage
  • Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • Eigen technische dienst
  • We helpen je graag: 0572-328120

Cisco - SFP+ transceivermodule

10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010

Belangrijke specificaties
FabrikantcodeSFP-10G-SR
EAN0882658167003
Bekijk alle specificaties
Artikelnummer:
2379364
310,97 257,00
(€ 310,97 incl. 21% btw) (€ 257,00 excl. 21% btw)
2-3 werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
35 stuk(s) voorradig
Gratis thuisbezorgd
vanaf 25,-
In-house assemblage
Voor 23.00 uur besteld,
morgen in huis*
Eigen technische dienst
Wij zijn bereikbaar
vanaf 9.00 uur

Productomschrijving

De Cisco SFP transceiver SFP-10G-SR is een uitbreidingsmodule voor Cisco switches. De SFP-10G-SR ondersteunt 10 Gigabit standaard met een bereik van maximaal 400 meter en dankzij de hot-swap mogelijkheid kan de uitbreidingsmodule eenvoudig worden geïnstalleerd en verwijderd.

Alle specificaties

Alle specificaties
Algemeen
MerkCISCO
Artikelnummer:2379364
FabrikantcodeSFP-10G-SR
EAN0882658167003