Cooler Master MASTERLIQUID 360 ATMOS - Waterkoeler
radiator formaat: 360 mm - voor Intel LGA 1851, 1700, 1200, 115x - AMD AM5, AM4 - 3 x Sickleflow Edge 120 ARGB Fans - Aluminium - zwart
Artikelnummer: 6288221
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Uitzonderlijk stille prestaties dankzij 3 SickleFlow Edge ARGB fans.
- Een pomp top cover volledig aanpasbaar met je eigen 3D-geprinte creaties.
Productomschrijving
De volgende generatie AIO vloeistofkoeling is hier met de MasterLiquid 360 Atmos. De Atmos is onze vooruitstrevende, innovatieve kijk op wat een AIO-koeler kan en moet zijn. Uitzonderlijk stille prestaties geleverd door onze SickleFlow Edge fans. Een geoptimaliseerde gebruikerservaring van het uitpakken tot de MasterCTRL software. Een pomp top cover volledig aanpasbaar met je eigen 3D-geprinte creaties. Milieuvriendelijke constructie. Ons kenmerkende pompontwerp met twee kamers, verfijnd. De Atmos vertegenwoordigt het beste van het beste in moderne AIO-vloeistofkoeling, een volledige 360 graden koeling.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4719512139950 |
| Fabrikantcode | MLX-D36M-A25PZ-R1 |
| Artikelnummer | 6288221 |
| Merk | COOLER MASTER |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Prestatie |
| Geschikte locatie | Processor |
| Soort | Alles-in-één vloeistofkoeler |
| Ventilator diameter | 120 mm |
| Supported processor sockets | LGA 1200 (Socket H5),LGA 1156 (Socket H),LGA 1150 (Socket H3),LGA 1851,Socket AM4,Socket AM5,LGA 1700,LGA 1155 (Socket H2),LGA 1151 (Socket H4) |
| Rotatiesnelheid ( min) | 690 RPM |
| Rotatiesnelheid ( max) | 2500 RPM |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 27.2 dB |
| Maximum luchtstroom | 70.7 cfm |
| Maximum luchtdruk | 3.61 mmH2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | Ja |
| Geluidsniveau pomp | 12 dB |
| Pompconnector | 4-pin |
| Pomp gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 210000 uur |
| Ventilator gemiddelde storingsinterval (MTTF) | 160000 uur |
Design |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Radiator materiaal | Aluminium |
| Aantal ventilatoren | 3 ventilator(en) |
| Verlichtings-led | Ja |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Fan connector | 4-pin |
Energie |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Stroomverbruik pomp | 3.84 W |
| Pomp voltage | 12 V |
| Veiligheidsstroomsterkte | 0.3 Ah |
| Nominale netspanning | 0.2 A |
Gewicht en omvang |
| Radiator breedte | 360 mm |
| Radiator diepte | 394 mm |
| Radiator hoogte | 27.2 mm |
| Pompbreedte | 81 mm |
| Pompdiepte | 84.9 mm |
| Pomphoogte | 53.15 mm |
| Gewicht | 1790 g |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 25 mm |
| Breedte verpakking | 211 mm |
| Diepte verpakking | 410 mm |
| Hoogte verpakking | 136 mm |
| Gewicht verpakking | 3280 g |