CORSAIR HX1500i - Voeding
ATX12V 3.1 - 80 PLUS Platinum Cybenetics - 1500 Watt - Modulair - 100-240V - Actieve PFC - Zero RPM Mode - 140mm FDB Fan - Ultra-Low Noise - Corsair iCUE - zwart
Artikelnummer: 9210695
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Zero RPM-fanmodus voor vrijwel geluidloos gebruik bij lage en gemiddelde belastingen.
- Volledig modulair, dus je hoeft alleen de kabels die je systeem nodig heeft aan te sluiten.
- 140 mm-fan met vloeistof-dynamisch lager (FDB) levert extreem stille en langdurige prestaties.
- Voldoet aan de ATX 3.1-voedingsstandaard van Intel, ondersteunt het PCIe Gen 5-platform en kan tegen tijdelijke stroompieken. Een
- Met ondersteuning voor de Modern Standby-slaapstand, voor een extreem snelle start na stand-by en meer rendement bij lagere belastingen.
- Met 80 PLUS Platinumcertificering en tot wel 92 procent efficiëntie voor een uitzonderlijk laag energieverbruik, minder geluid en lagere temperaturen.
- Met de krachtige CORSAIR iCUE-software kun je aangepaste fancurves maken, voedingsinstellingen controleren en direct schakelen tussen overstroombeveiliging (OCP) voor één of meerdere rails.
Productomschrijving
De volledig modulaire en geluidsarme voedingen van de CORSAIR HXi Series leveren 80 PLUS Platinum-gecertificeerde voeding en hebben een geluidsarme fan met vloeistof-dynamischlager. HXi-voedingseenheden voldoen aan ATX 3.1 en PCIe 5.1. Ze bieden alle benodigde aansluitingen om de veeleisendste pc-upgrades van stroom te voorzien. De krachtige CORSAIRiCUE-software maakt aangepaste fancurves, het controleren en wijzigingen van de voedingsinstellingen en meer mogelijk, dankzij een compleet digitaal platform.
Japanseelektrolytische condensatoren met 105 °C-rating bieden een lange levensduur en betrouwbaarheid, met tien jaar garantie. Haal je computer sneller uit de slaapstand en verbruik minderstroom, dankzij de Modern Standby-slaapstand. De Zero RPM-modus garandeert een vrijwel geluidloze werking bij lage en gemiddelde belastingen. Met de HXi Series heb je eenPlatinum-gecertificeerde voeding tot je beschikking.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0840440495901 |
| Fabrikantcode | CP-9020309-EU |
| Artikelnummer | 9210695 |
| Merk | CORSAIR |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
| Productsoort | Gamen |
Energie |
| Totaal vermogen | 1500 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 47 - 63 Hz |
| Stroom | 15 - 9 A |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 150 W |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 1500 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 150 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 17.5 W |
| Max huidige output (+3.3V) | 25 A |
| Max huidige output(+12V) | 125 A |
| Max huidige output (+5V) | 25 A |
| Max huidige output (+5Vsb) | 3.5 A |
Poorten & interfaces |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Lengte stroomkabel moederbord | 610 mm |
| Aantal PATA power aansluiters | 6 |
| Aantal SATA power connectors | 8 |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 1 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 5 |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ja |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| Aantal EPS-aansluitingen | 2 |
| Bekabelingstype | Volledig modulair |
Prestatie |
| Bedoeld voor | PC |
| Vormfactor van de voeding (PSU) | ATX |
| 80 PLUS certificatie | Cybenetics Platinum |
| ATX version | 3.1 |
| Bearing technologie | FDB |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
Design |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type koeling | Actief |
| Ventilator diameter | 14 mm |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 5258 g |