Black Friday deals bij AzertyBlack Friday deals bij Azerty
  • Gratis thuisbezorgd vanaf € 25*
  • In-house assemblage
  • Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • Eigen technische dienst
  • We helpen je graag: 0572-328120

D-Link DEM 311GT - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm - voor DES 30XX; DGS 3630; DWS 3024; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12

Belangrijke specificaties
FabrikantcodeDEM-311GT
EAN790069248153
SFP transceiver typeVezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens1000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP
Bekijk alle specificaties
Artikelnummer:
94243
41,69 34,46
(€ 41,69 incl. 21% btw) (€ 34,46 excl. 21% btw)
2-3 werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
161 stuk(s) voorradig
Gratis thuisbezorgd
vanaf 25,-
In-house assemblage
Voor 23.00 uur besteld,
morgen in huis*
Eigen technische dienst
Wij zijn bereikbaar
vanaf 9.00 uur

Alle specificaties

Alle specificaties
Algemeen
Merk D-LINK
Artikelnummer 94243
Fabrikantcode DEM-311GT
EAN 790069248153
Prestatie
SFP transceiver type Vezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
Soort aansluiting SFP
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Nee
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
Vezel-optische connector LC
Vezelkabel diameters ondersteund 50/125 µm
SFP-zendernorm SX
Maximaal bereik 550 m
Golflengte 850 nm
Netwerkstandaard IEEE 802.3x
Duplex systeem Volledig
Code geharmoniseerd systeem (HS) 85369010
Kenmerken
Hot-swap Ja
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Verpakking
Breedte verpakking 74 mm
Diepte verpakking 131 mm
Hoogte verpakking 49 mm
Gewicht verpakking 64 g
Logistieke gegevens
(Binnenste) verzendverpakking lengte 360 mm
(Binnenste) verzendverpakking breedte 260 mm
(Binnenste) verzendverpakking hoogte 310 mm
Nettogewicht transportverpakking 3200 g
Producten per (binnenste) verzendverpakking 50 stuk(s)
Pallet brutogewicht (lucht) 246800 g
Aantal dozen per pallet (lucht) 54 stuk(s)
Aantal per pallet (lucht) 2700 stuk(s)
Pallet brutolengte 1020 mm
Pallet brutobreedte 1220 mm
Pallethoogte (lucht) 1990 mm
Pallet brutogewicht (zee) 246800 g
Aantal dozen per pallet (zee) 54 stuk(s)
Producten per pallet (zee) 2700 stuk(s)
Pallethoogte (zee) 1990 mm
(Binnenste) verzendverpakking gewicht 4200 g