EPOS I SENNHEISER IMPACT SC 60 USB ML - Koptelefoon
op oor - met bekabeling - USB - zwart met oranje accenten - zwart
Artikelnummer: 4499770
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
De IMPACT SC 60 USB ML is een bedrade, dubbelzijdige headset met USB-aansluiting. De headset is UC geoptimaliseerd en Microsoft Teams gecertificeerd. Geniet van natuurlijk klinkende gesprekken, audio van hoge kwaliteit en gemakkelijke gespreksafhandeling voor uw hele personeelsbestand.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 5714708003526 |
| Fabrikantcode | 1000551 |
| Artikelnummer | 4499770 |
| Merk | EPOS |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Prestatie |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 2.1 m |
| Kleur kabel | Zwart |
Poorten & interfaces |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-A |
Hoofdtelefoon |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Akoestisch systeem | Open |
| Frequentiebereik koptelefoon | 60 - 16000 Hz |
| Gevoeligheid koptelefoon | 113 dB |
| Soort magneet | Neodymium |
| Ruisonderdrukking | Ja |
Microfoon |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 150 - 6800 Hz |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Microfoon mute | Ja |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 66 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 160 mm |
| Diepte verpakking | 175 mm |
| Hoogte verpakking | 60 mm |
| Gewicht verpakking | 134 g |
Inhoud van de verpakking |
| Snelstartgids | Ja |
| Veiligheidsblad | Ja |
| Oordopjes | Ja |
| Aantal | 1 |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 385 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 460 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 315 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 6980 g |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 40 stuk(s) |
| (Binnenste) verzendverpakking breedte | 160 mm |
| (Binnenste) verzendverpakking lengte | 175 mm |
| (Binnenste) verzendverpakking hoogte | 60 mm |
| (Binnenste) verzendverpakking gewicht | 134 g |
Leveranciersinformatie |
| Regelbaar volume | Ja |