EPOS IMPACT 1060T ANC - Headset
Draadloos - bluetooth - USB - Ruisonderdrukking - zwart
Artikelnummer: 5611273
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Dubbelzijdige Bluetooth®-headset voor het nieuwe open kantoor. De EPOS BrainAdapt™ technologie om hersenvermoeidheid te verminderen gaat soepel samen met de toonaangevende spraakopname door EPOS AI™ en adaptieve ANC: uw boodschap komt over. Helder en duidelijk. Ervaar de hele dag lang draagcomfort met een licht ontwerp, zachte kussens, gevoerde hoofdband en Super Wideband voor natuurlijk luisteren.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 5714708009382 |
| Fabrikantcode | 1001136 |
| Artikelnummer | 5611273 |
| Merk | EPOS |
| Link naar fabrikant |
Prestatie |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Verstelbare hoofdband | Ja |
| Land van herkomst | China |
| Certificering | Microsoft Teams |
| Compatibele producten | GoogleMeet; Zoom |
Poorten & interfaces |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Bluetooth | Ja |
| Draadloos bereik (kijkrichting) | 30 m |
Hoofdtelefoon |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Akoestisch systeem | Gesloten |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Impedantie | 20 Ohm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 99.8 dB |
| Driver type | Dynamisch |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 0.5 procent |
Microfoon |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 100 - 16000 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -20 dB |
| Aantal microfoons | 3 |
Accu/Batterij |
| Ingangsspanning (oordopjes) | 5 V |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2.5 uur |
| Gesprekstijd (ANC uit) | 20 uur |
| Gesprekstijd (ANC aan) | 19 uur |
| Snel opladen | Ja |
| Oplaadbron | USB |
| Standby tijd | 300 uur |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 176 |
| Diepte | 74 mm |
| Hoogte | 178 mm |
| Gewicht | 181 g |
| Oorkussen afmetingen (BxDxH) | 74 x 74 x 19,5 mm |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 57 mm |
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 203 mm |
| Gewicht verpakking | 409 g |
Inhoud van de verpakking |
| Snelstartgids | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Veiligheidsblad | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Opbergetui | Ja |
Logistieke gegevens |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 313 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 432 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 257 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4895 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking inhoud | 347.505 cm³ |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |