Black Friday deals bij AzertyBlack Friday deals bij Azerty
  • Gratis thuisbezorgd vanaf € 25*
  • In-house assemblage
  • Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • Eigen technische dienst
  • We helpen je graag: 0572-328120

HPE - SFP+ transceivermodule

10 GigE - 10GBase-LR - voor SimpliVity 380 Gen9 Node; Virtual Connect Flex-10

Belangrijke specificaties
Fabrikantcode455886-B21
EAN883585354658
SFP transceiver typeVezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens10000 Mbit/s
Soort aansluitingSFP+
Bekijk alle specificaties
Artikelnummer:
198811
1.468,50 1.213,64
(€ 1.468,50 incl. 21% btw) (€ 1.213,64 excl. 21% btw)
10+ werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
Niet voorradig
Gratis thuisbezorgd
vanaf 25,-
In-house assemblage
Voor 23.00 uur besteld,
morgen in huis*
Eigen technische dienst
Wij zijn bereikbaar
vanaf 9.00 uur

Alle specificaties

Alle specificaties
Algemeen
Merk HP ENTERPRISE
Artikelnummer: 198811
Fabrikantcode 455886-B21
EAN 883585354658
Prestatie
SFP transceiver type Vezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
Soort aansluiting SFP+
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
Vezelkabel diameters ondersteund 9/125 µm
SFP-zendernorm LR
Bekabelingstechnologie 10GBASE-LR
Netwerkstandaard IEEE 802.3z
Auto MDI/MDI-X Ja
Code geharmoniseerd systeem (HS) 85369010
Kenmerken
Hot-plug ondersteuning Ja
Certificering MSA
Energie
Ingangsspanning 3.3 V
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 10 - 80 procent
Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent
Gewicht en omvang
Breedte 13.4 mm
Diepte 56.5 mm
Hoogte 8.5 mm
Verpakking
Aantal producten inbegrepen 1 stuk(s)