• azerty/check In-house assemblage
  • azerty/check Voor 23.00 uur besteld, volgende werkdag in huis*
  • azerty/check Eigen technische dienst
  • azerty/check Vragen? Stuur een appje

LevelOne SFP-3001 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule

1GbE - 1000Base-SX - LC - maximaal 550 m - 850 nm

Artikelnummer: 581619

Incl. 21% BTW
timer 2-3 werkdagen
Raalte:
Niet voorradig
Leverancier:
300 stuk(s) voorradig
  • azerty/check Gratis retour bij defect binnen de garantie*
  • azerty/check Particulier minimaal 2 jaar garantie
  • azerty/check Advies nodig?  Plan hier een gratis gesprek

Productspecificaties

Algemeen

Merk LEVEL ONE
Artikelnummer 581619
Fabrikantcode SFP-3001
EAN 4015867154663

Prestatie

SFP transceiver type Vezel-optiek
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1250 Mbit/s
Soort aansluiting SFP
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Nee
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
Vezel-optische connector LC
Vezelkabel diameters ondersteund 50/125 µm,62.5/125 µm
Maximaal bereik 550 m
Golflengte 850 nm
Tx vermogen (min) -9.5 dBmW
Tx vermogen (max) -3 dBmW
Netwerkstandaard IEEE 802.3z
Duplex systeem Volledig
Fibre channel-poorten 1
Code geharmoniseerd systeem (HS) 85369010

Kenmerken

Plug and play Ja
Hot-swap Ja
Veiligheid EN 60825-1
Certificering CE, FCC

Energie

Ingangsspanning 3.3 V
Maximaal voltage 6 V
Stroom (max.) 0.3 A

Eisen aan de omgeving

Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 70 °C
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 5 - 95 procent

Gewicht en omvang

Breedte 57 mm
Diepte 12 mm
Hoogte 13.7 mm
Gewicht 20 g

Verpakking

Aantal producten inbegrepen 1 stuk(s)
Breedte verpakking 106 mm
Diepte verpakking 20 mm
Hoogte verpakking 65 mm
Gewicht verpakking 35 g

Technische details

Duurzaamheidscertificaten RoHS
Certificaten van naleving RoHS

Logistieke gegevens

Code geharmoniseerd systeem (HS) 85369010
incl. 21% BTW
loader
Bezig met laden...