Poly Voyager Focus 2 - Headset
op oor - Bluetooth - draadloos - actieve geluidsdemping - USB-C via Bluetooth-adapter - zwart - gecertificeerd voor Microsoft Teams, Zoom-gecertificeerd
Artikelnummer: 7488609
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Uitstekende geluidskwaliteit dankzij digitale hybride ruisonderdrukking voor een kristalheldere audio-ervaring.
- erlengde, discrete microfoon voor optimale spraakhelderheid tijdens gesprekken
- Microsoft Teams-gecertificeerd, wat zorgt voor een naadloze en betrouwbare integratie met je werktools.
Productomschrijving
Deze Poly-headset biedt uitstekende geluidskwaliteit met digitale hybride ruisonderdrukking en een verlengde microfoon voor heldere communicatie. Het ergonomische ontwerp met een gewatteerde hoofdbeugel zorgt voor langdurig comfort, terwijl Acoustic Fence-technologie storende omgevingsgeluiden blokkeert. De headset is Microsoft Teams-gecertificeerd voor naadloze integratie en wordt geleverd met een USB-C/A adapter en laadstandaard. Met een 2 jaar garantie ben je verzekerd van kwaliteit en betrouwbaarheid. Perfect voor professioneel gebruik.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0198122157242 |
| Fabrikantcode | 9T9J6AA#AC3 |
| Artikelnummer | 7488609 |
| Merk | POLY |
| Link naar fabrikant |
Prestatie |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedieningstoetsen | Volume +,Bluetoothkoppeling,Volume -,Oproep beantwoorden/beëindigen |
| Snoerlengte | 1.5 m |
| Land van herkomst | Mexico |
Poorten & interfaces |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| USB-aansluiting | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Bluetooth-profielen | HFP,AVRCP,A2DP,HSP |
| Aansluitbereik | 50 m |
Hoofdtelefoon |
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Diameter van de luidspreker | 32 mm |
Microfoon |
| Microfoontype | Boom |
| Frequentie microfoon | 100 - 6800 Hz |
Accu/Batterij |
| Accu gestuurd | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Continue audioafspeeltijd (met ANC) | 24 uur |
| Continue audioafspeeltijd (zonder ANC) | 40 uur |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2 uur |
Minimale systeemeisen |
| Ondersteunt Windows | Windows 10,Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | iOS,Android |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 155 |
| Diepte | 66 mm |
| Hoogte | 183 mm |
| Gewicht | 175 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 382 g |
Inhoud van de verpakking |
| Oplaadhouder | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Opbergetui | Ja |
Energie |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |