RaidSonic ICY BOX IB-HUB1700-C3 - Hub
7 x SuperSpeed USB 3.0 - desktop
Artikelnummer: 3258497
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Met deze hub gebruik je de snelle USB 3.0 voor zeven apparaten met de Type-C interface. De hub wordt gevoed door een bus en is dus bruikbaar zonder voeding, maar er wordt een voeding meegeleverd, zodat u meerdere USB-apparaten met een hoog stroomverbruik kunt gebruiken.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4250078165897 |
| Fabrikantcode | IB-HUB1700-C3 |
| Artikelnummer | 3258497 |
| Merk | RAIDSONIC |
| Link naar fabrikant |
Poorten & interfaces |
| Aantal poorten | 7 |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Hub-interfaces | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 7 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
Kenmerken |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Hot-swap | Ja |
| Snoerlengte | 0.4 m |
| Plug and play | Ja |
| Land van herkomst | China |
Energie |
| Spanning | 5 V |
| Output current | 3 A |
Minimale systeemeisen |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 12.0 Monterey,Mac OS X 13.0 Ventura,Mac OS X 11.0 Big Sur,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.12 Sierra,Mac OS X 10.9 Mavericks,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.2 Jaguar,Mac OS X 10.5 Leopard,Mac OS X 10.4 Tijger,Mac OS X 10.3 Panther,Mac OS X 10.6 Snow Leopard,Mac OS X 10.0 Cheetah,Mac OS X 10.1 Puma,Mac OS 9.1,Mac OS 9.0,Mac OS 9.2 |
| Ondersteunt Linux | Ja |
Gewicht en omvang |
| Gewicht | 82 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 80 mm |
| Diepte verpakking | 101 mm |
| Hoogte verpakking | 203 mm |
| Gewicht verpakking | 370 g |
Inhoud van de verpakking |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
Technische details |
| Breedte | 125 |
| Hoogte | 20 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Certificaten van naleving | CE |
Duurzaamheid |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
Logistieke gegevens |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 428 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 428 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 260 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 8430 g |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 20 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84719000 |
Overige specificaties |
| Chipset | GL3520 |