Salora 320 serie - 50"QLED UHD
Artikelnummer: 6610405
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8720085003193 |
| Fabrikantcode | 50QLED320 |
| Artikelnummer | 6610405 |
| Merk | SALORA |
| Link naar fabrikant |
Beeldscherm |
| Beeldschermdiagonaal | 50 " |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Display technologie | QLED |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Responstijd | 6 ms |
| Helderheid | 250 cd/m2 |
| Motion interpolation technologie | BPR (Best Picture Rate) 1000 Hz |
| Systeemeigen vernieuwingsfrequentie | 50 Hz |
| Kijkhoek, verticaal | 178 ° |
| Kijkhoek, horizontaal | 178 ° |
| Antireflectiescherm | Nee |
TV-tuner |
| Soort tuner | Digitaal |
| Formaat digitaal signaal | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 |
| Aantal tuners | 3 tuner(s) |
| Aantal kanalen | 800 kanalen |
| Auto channel search | Ja |
Smart TV |
| Smart TV | Ja |
| Internet TV | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Android TV |
| Operating systeem versie | 11 |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Ja |
| Ingebouwde Chromecast | Ja |
| Sportapps | Red Bull TV |
| Muziek-apps | Spotify,YouTube Music |
| Lifestyle-apps | Google Apps |
| Video-apps | Amazon Prime Video,Netflix,YouTube,Disney+,Apple TV,Uitzending Gemist,Pathé |
Audio |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 10 W |
| Ingebouwde audio decoders | Dolby Atmos,Dolby Digital,DTS,DTS-HD,Dolby Digital AC4 |
| Aantal banden equalizer | 5 |
| Equalizer-instellingen | Ja |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Ja |
Netwerk |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Ethernet LAN | Ja |
Design |
| Kleur van het product | Zwart |
| VESA-montage | Ja |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
Prestatie |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10),Hybrid Log-Gamma (HLG),Dolby Vision |
| Teletext | Ja |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| USB-recording | Ja |
Poorten & interfaces |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP versie | 2.2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Digitale audio, optische uitgang | 1 |
| Common interface (CI) | Ja |
| Common interface Plus (CI+) | Ja |
| Versie Common Interface Plus (CI+) | 1.4 |
Beheerfuncties |
| Soort bediening | Knoppen |
| Elektronische TV-gids | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Hotel-modus | Nee |
| Basis-hotelmodus | Nee |
| Slaaptimer | Ja |
| Upgraden van firmware mogelijk | Ja |
| Firmware kan geüpgraded worden via | USB,Netwerk |
| Werkt met de Google Assistent | Ja |
Energie |
| Stroomverbruik (typisch) | 135 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0.5 W |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 54 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 104 kWu |
| AC-ingangsspanning | 220 - 240 |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
Gewicht en omvang |
| Breedte apparaat (met standaard) | 1120 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 258 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 712 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 1120 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 87 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 648 mm |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 1202 mm |
| Diepte verpakking | 132 mm |
| Hoogte verpakking | 716 mm |
| Gewicht verpakking | 13645 g |
| Type verpakking | Doos |
Inhoud van de verpakking |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Afstandsbediening | P23AT799048 |