Samsung Galaxy Tab S10 Lite Wi-Fi - 128GB Gray
Wi-Fi 6 - 6 GB RAM - 10.9" - 8000 mAh - Android 15 - Grijs
Artikelnummer: 9507646
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Met één druk op de knop kun je je favoriete AI-assistent starten voor snelle antwoorden.
- De meegeleverde S Pen maakt schrijven en tekenen direct mogelijk.
- De Exynos 1380-processor zorgt voor stabiele prestaties tijdens multitasken.
- De 8 000 mAh accu ondersteunt snel opladen en biedt langdurig gebruik.
Productomschrijving
De Samsung Galaxy Tab S10 Lite Wi-Fi is een veelzijdige tablet met een helder 10,9-inch WUXGA+ TFT-LCD-scherm en een soepele 90 Hz verversingssnelheid. De werking wordt verzorgd door de krachtige Exynos 1380-processor in combinatie met 6 GB werkgeheugen en 128 GB interne opslag, uitbreidbaar via microSD tot 2 TB. Je krijgt direct toegang tot creativiteit en productiviteit dankzij de inbegrepen S Pen, perfect voor schrijven, tekenen en notities. Met de 8 000 mAh accu kun je langdurig aan de slag, en 25 W snel opladen zorgt ervoor dat je snel weer verder kunt. Daarmee is de Galaxy Tab S10 Lite een betrouwbare keuze voor werk, studie en ontspanning.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8806097638575 |
| Fabrikantcode | SM-X400NZAREUB |
| Artikelnummer | 9507646 |
| Merk | SAMSUNG |
| Link naar fabrikant |
Beeldscherm |
| Beeldschermdiagonaal | 10.9 " |
| Soort paneel | TFT |
| Resolutie | 2112 x 1320 Pixels |
| Maximale refresh snelheid | 90 Hz |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
Processor |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 2.4 GHz |
| Frequentie van processor | 2 GHz |
Geheugen |
| Intern geheugen | 6 GB |
Opslagmedia |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 2000 GB |
Camera |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 8 MP |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Cameraflitser achterzijde | Nee |
| Maximale videoresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Video capturing speed | 30 fps |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 5 MP |
Netwerk |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b,Wi-Fi 4 (802.11n),802.11g,Wi-Fi 6 (802.11ax),802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Wi-Fi Direct | Ja |
Poorten & interfaces |
| Type aansluitplug | USB |
Design |
| Vormfactor | Slate |
| Kleur van het product | Grijs |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
Prestatie |
| Locatie positie | Ja |
| GLONASS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Galileo | Ja |
| GPS | Ja |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Magnetometer | Ja |
Software |
| Platform | Android |
Accu/Batterij |
| Capaciteit van de accu/batterij | 8000 mAh |
| Verwijderbare batterij | Nee |
Energie |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
Duurzaamheid |
| Energie-efficiëntieklasse | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 5262 min |
| Batterijduur in cycli | 2000 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | E |
| Repareerbaarheidsklasse | C |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP42 |
Mediaformaten |
| Ondersteund audioformaat | 3GA,AAC,AMR,AWB,IMY,M4A,Midden,MIDI,MXMF,OGA,OGG,OTA,RTTTL,RTX,WAV,XMF |
| Ondersteunde videoformaten | 3G2,M4V,WEBM,MP4,FLV,MKV,AVI,3GP |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 254.3 |
| Diepte | 6.6 mm |
| Hoogte | 165.8 mm |
| Gewicht | 524 g |
Inhoud van de verpakking |
| Styluspen | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
Overige specificaties |
| Bluetooth-profielen | HFP,PBAP,OPP,HID,PAN,AVRCP,A2DP,HSP,HOGP,DI |
| Reparatie-index | 7.1 |
| Wifi | Ja |
| Opnameresolutie | 3840 x 2160 Pixels |