Samsung Odyssey G7 G70D - LED-Monitor
27" - 3840x2160 4K @ 144 Hz - IPS - 350 cdm² - 1000:1 - HDR10 - 1 ms - 2x HDMI, 1x DisplayPort - Tizen OS - Zwart
Artikelnummer: 8872505
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2Â jaar garantie
Plus- en minpunten
- Gemakkelijke toegang tot apps en instellingen voor een gebruiksvriendelijke ervaring.
- HDR10-technologie Indrukwekkende contrasten en rijke kleurdiepte.
- 144 Hz verversingssnelheid Vloeiende en responsieve gameplay.
- 2x HDMI en 1x DisplayPort voor veelzijdige connectiviteit.
Productomschrijving
De Samsung Odyssey G7 G70D is een krachtige 27" 4K-monitor (3840x2160) die ultieme prestaties biedt met een verversingssnelheid van 144 Hz en een reactietijd van 1 ms. Het IPS-paneel levert heldere, levendige kleuren, terwijl HDR10-technologie zorgt voor een indrukwekkend contrast en rijke beelddetails. Met een helderheid van 350 cd/m² en een contrastverhouding van 1000:1 is elke scène scherp en dynamisch. De monitor biedt veelzijdige aansluitmogelijkheden, waaronder 2x HDMI en DisplayPort, en draait op het gebruiksvriendelijke Tizen OS.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 8806095723945 |
| Fabrikantcode | LS27DG702EUXEN |
| Artikelnummer | 8872505 |
| Merk | SAMSUNG |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Beeldscherm |
| Beeldschermdiagonaal | 27 " |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Display technologie | LCD |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Soort paneel | IPS |
| LED backlight | Nee |
| Helderheid (typisch) | 350 cd/m2 |
| Responstijd | 1 ms |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| Kijkhoek, horizontaal | 178 ° |
| Kijkhoek, verticaal | 178 ° |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1 miljard kleuren |
| Schermdiameter in centimeters | 68 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | DisplayHDR 400,High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Verhouding maximale helderheid | 65 procent |
Prestatie |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Slimme functies | Mobile to screen,Schermgeluid naar mobiel,Screen mirroring,Sound mirroring |
| Inclusief besturingssysteem | Tizen |
Multimedia |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Adaptive Sound Control (ASC) | Ja |
Design |
| Markt positionering | Gamen |
| Kleur van het product | Zwart |
Poorten & interfaces |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
Netwerk |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
Ergonomie |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 120 mm |
| Scharnier | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| Horizontaal draaibaar | -30 - 30 ° |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | -2 - 25 ° |
| On Screen Display (OSD) | Nee |
Energie |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 26 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 46 kWu |
| Stroomverbruik (typisch) | 26 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0.5 W |
| Soort voeding | Extern |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
Gewicht en omvang |
| Breedte apparaat (met standaard) | 613 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 263.5 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 553.2 mm |
| Gewicht (met standaard) | 7100 g |
| Breedte ( zonder voet ) | 613 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 73.8 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 361.5 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 3900 g |
Verpakking |
| Type standaard | HAS standaard |
| Breedte verpakking | 695 mm |
| Diepte verpakking | 478 mm |
| Hoogte verpakking | 159 mm |
| Gewicht verpakking | 8900 g |
Inhoud van de verpakking |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort,USB,Stroom |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Lengte stroomkabel | 1.5 m |
Overige specificaties |
| Merkspecifieke technologieën | Game Bar 2.0, Gaminghub, Ultrawide GameView |
| TV Plus | Ja |
| SmartThings app ondersteuning | Ja |
| Tap View | Ja |
| Virtuele assistent | Amazon Alexa & Samsung Bixby |
| Far-field steminteractie | Ja |
| Universele gids | Ja |
| Formaat digitaal signaal | Niet ondersteund |
| Garantieperiode | 2 Jaar |
| Automatische bronwissel+ | Ja |
| Adaptief beeld | Ja |
| Samsung Eye Saver Mode | Ja |
| Afbeeldingsgrootte | Y |
| Virtueel richtpunt | Ja |
| Uitschakeltimer plus | Ja |
| Werkruimte | Ja |