StarTech.com 3m USB C Charging Cable, USB-IF Certified USB-C Cable, 240W - USB-kabel
24 pin USB-C (M) naar 24 pin USB-C (M) - USB 2.0 - 48 V - 5 A - 3 m - uitgebreid vermogensbereik (EPR), ondersteunt voeding 3.1, halogeenvrij, passief - zwart
Artikelnummer: 8103881
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0065030909181 |
| Fabrikantcode | USB2EPR3M |
| Artikelnummer | 8103881 |
| Merk | STARTECH |
| Link naar fabrikant |
Kenmerken |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| AWG draad omvang | 30 |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Kabelhulsmateriaal | Thermoplastische elastomeer (TPE) |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Max. overdrachtssnelheid | 0.48 Gbit/s |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Kleur van het product | Zwart |
| USB Power Delivery herziening | 3.1 |
| USB Power Delivery tot max. | 240 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Nee |
Energie |
| Ingangsstroom (max) | 5 A |
Gewicht en omvang |
| Snoerlengte | 3 m |
| Diameter van de kabel | 4 mm |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 220 mm |
| Diepte verpakking | 200 mm |
| Hoogte verpakking | 20 mm |
| Gewicht verpakking | 102 g |
Inhoud van de verpakking |
| Aantal per verpakking | 1 |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 50 °C |
Certificaten |
| Certificaten van naleving | RoHS |
Logistieke gegevens |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 80 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 500 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 320 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 210 mm |