StarTech.com Schijf docking station voor 2.5 3.5" SATA Drives - USB 3.1 (USB-A, USB-C) of eSATA
inclusief USB-A en USB-C kabels - HDD docking station -baaien: 1 - 2.5", 3.5" - SATA 6Gbs - eSATA, USB 3.1 (Gen 2) - zwart
Artikelnummer: 2408195
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Productomschrijving
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 0065030863544 |
| Fabrikantcode | SDOCKU313E |
| Artikelnummer | 2408195 |
| Merk | STARTECH |
| Link naar fabrikant |
Harde schijf |
| Opslagmedia-type | SSD,HDD |
| Opslag schijf-interface | SATA, SATA II, SATA III |
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5,3.5 " |
| Aantal storage drives ondersteund | 1 |
| Maximale opslagcapaciteit | 6 TB |
Poorten & interfaces |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-B |
| Aantal eSATA-poorten | 1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
Kenmerken |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Plug and play | Ja |
| Hot-swap | Ja |
| LED-indicatoren | Activiteit,Stroom |
| UASP-ondersteuning | Ja |
| Certificering | CE, FCC, REACH |
Koeling |
| Ingebouwde ventilator | Nee |
Energie |
| AC-ingangsspanning | 110-240 |
| Stroom | 0.6 A |
| Spanning | 12 V |
| Output current | 2 A |
| Type stekker | Type M |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 93 |
| Diepte | 145 mm |
| Hoogte | 63 mm |
| Gewicht | 410 g |
Verpakking |
| Breedte verpakking | 161 mm |
| Diepte verpakking | 171 mm |
| Hoogte verpakking | 91 mm |
| Gewicht verpakking | 862 g |
Inhoud van de verpakking |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Meegeleverde kabels | eSATA,USB |
| Inbegrepen soorten voedingsstekkers | EU,AU,NA,UK |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 50 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
Overige specificaties |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Chipset | ASMedia - ASM1351 |
Logistieke gegevens |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 382 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 484 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 184 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |