Thermaltake Toughpower GT 850W Snow - Voeding
ATX12V 3.1 - 80 Plus Gold - 850 Watt - Modulair - 100-240V - Actieve PFC - PCIe 5.1 - wit
Artikelnummer: 9066875
Productspecificaties
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
- Gratis retour bij defect binnen de garantie*
- Particulier minimaal 2 jaar garantie
Plus- en minpunten
- Modulaire voeding: geen last van overbodige kabels.
- De 120 mm fan garandeerd superieure koelprestaties.
- Het 80 Plus Gold certificaat heeft een efficiëntiescore tot 90%.
- PCIe Gen 5.0 16-pins kabel meegeleverd om tot 600 W stroom naar PCIe 5.0 grafische kaarten te leiden.
- De Smart Zero Fan, zal de fan alleen laten draaien wanneer dat noodzakelijk is, waardoor het ventilatorgeluid wordt geminimaliseerd.
Productomschrijving
De volledig modulaire Toughpower Snow GT-serie is ontworpen om 80 PLUS Gold-efficiëntie te leveren en is compatibel met ATX 3.1-standaarden. De native PCIe 12V-2x6 (12+4 pin) modulaire interface voorziet efficiënt in de stroombehoefte van PCIe 12+4 pin grafische kaarten. Ondersteund door een uitgebreide garantie van 5 jaar, voldoet de Toughpower GT-serie aan de behoeften van prijsbewuste gebruikers die op zoek zijn naar een nieuwe voeding met betrouwbare prestaties.
Productspecificaties
Algemeen |
|
|---|---|
| EAN | 4711475648203 |
| Fabrikantcode | PS-TPT-0850FNFAGE-W |
| Artikelnummer | 9066875 |
| Merk | THERMALTAKE |
| Link naar fabrikant | |
| Campagne | Geen |
Energie |
| Totaal vermogen | 850 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Power Factor Correctie (PFC) type | Actief |
| Gecombineerd vermogen (+3.3V) | 100 W |
| Gecombineerd vermogen (+12V) | 850 W |
| Gecombineerd vermogen (+5V) | 100 W |
| Gecombineerd vermogen (-12V) | 3.6 W |
| Gecombineerd vermogen(+5Vsb) | 15 W |
| Max huidige output (+3.3V) | 20 A |
| Max huidige output(+12V) | 70.8 A |
| Max huidige output (+5V) | 20 A |
| Max huidige output (-12V) | 0.3 A |
| Max huidige output (+5Vsb) | 3 A |
| Vertragingsbereik Power Good-signaal | 100 - 250 ms |
| Houd-tijd | 17 ms |
| Stroomspanning bescherming | Overstroom,Te hoog vermogen,Oververhitting,Kortsluiting,Overspanning,Onder spanning |
Poorten & interfaces |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Lengte stroomkabel moederbord | 550 mm |
| Aantal SATA power connectors | 6 |
| Lengte SATA-stroomkabel | 150,450 mm |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 4 |
| Lengte stroomkabel randapparaat (Molex) | 150,400 mm |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 4 |
| PCI Express-voedingsconnectoren (12+4-pins) | 1 |
| Lengte van de PCI Express-voedingsconnectoren (12+4 pins) | 600 mm |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ja |
| Lengte CPU-stroomkabel | 700 mm |
| Bekabelingstype | Volledig modulair |
Prestatie |
| Bedoeld voor | PC |
| Vormfactor van de voeding (PSU) | ATX |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Gold |
| ATX version | 3.1 |
| Bearing technologie | Hydraulisch |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 uur |
Design |
| Kleur van het product | Wit |
| Type koeling | Actief |
| Ventilator diameter | 12 mm |
| Aantal ventilatoren | 1 ventilator(en) |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
Eisen aan de omgeving |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 85 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
Certificaten |
| Certificering | CE/UKCA/ICES/TUV/LVD/RCM/CB/FCC/cTUVus/BSMI/CCC/BIS/S-MARK |
Gewicht en omvang |
| Breedte | 150 |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | 86 mm |
Verpakking |
| Type verpakking | Doos |